Příspěvky uživatele - 77.178

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Skvrny na listech rajčat - jen někde, 24.5.2015
Děkuji za příspěvek. Nehnojil jsem je všechny. Je pravda, že u některých bylo v zemi až dost relativně rozloženého hnoje, ale skvrny na listech se objevují i v případě, kdy jsem dával rajče do "čisté země".
Skvrny na listech rajčat - jen někde, 24.5.2015 Obsahuje fotku
Prosím o radu, do 19.5.2015 jsem měl zdravá rajčata v květnících ve skleníku. Po zmrzlících - 19.5.2015, jsem vysadil rajčata ven. Dva dny bylo chladno (žádné mrazy) a poměrně dost pršelo. Na některých rajčatech, které byly nejen na dešti, ale i... celý příspěvek >
AKU pila do lesa - ano či ne?, 11.1.2014
Děkuji za odpovědi. Ještě upřesním. Uvažuji o 2 akumulátorech (tzn. jeden + jeden náhradní). A opravdu nařezat tak jeden vozík (káru) za auto. Což je cca 0,75 - 1 m3 dřeva. Tak to spíš bude půlhodina než hodina... A ještě jedna věc - kterou... celý příspěvek >
AKU pila do lesa - ano či ne?, 11.1.2014
Možná trochu hloupý dotaz, ale nerad se řídím pouze technickou specifikací výrobce. Dotaz je spíš pro majitele AKU řetězových pil, kteří mají jistě zkušenosti: Má smysl pořídit AKU řetězovou pilu (např. MSA 200 C-BQ lišta 35 cm, akumulátor... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika