Příspěvky uživatele - 255.235

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Solo 651, 22.1.2014
No ak v servise nebudú mať konktétne údaje možno sa spýtajú vás. Môžte im dať školenie o lištách a karburátoroch. Lebo každý sa predsa nastavuje inak že? Pri vašom spôsobe šolíchania budete oboje meniť alebo nastavovať tak o 20rokov. Už sa do... celý příspěvek >
Stihl 261, 17.1.2014
Haha.. olej do benzínu dávam rád. Dokonca mám na to mierku. Traktor nemám a ani nepotrebujem - je to pomalé a kam sa on dostane prejdem mojim autom aj ja. A susedovi nepožičiam. Je to dolmar záškodník.
Stihl 261, 17.1.2014
No ja mám kladný. Až sa mi konečne podarí zničiť MS 260 moja ďalšia pilka bude 261m tronic. Zatiaľ však ostávam pri 260 ke pretože pracuje ako drak. A to aj dnes.
Poraďte sekeru prosím, 14.1.2014
U nás na Slovensku je cenník známy. Stačí mať pripojenie na net. A potom sa rozhodnúť či ostane pri sekere alebo to vyrieši zápožičkou. Tá cena nie je pri potrebe spracovania väčšieho množstva až taká nezaujímavá. Keby som si v lese nemohol vybrať... celý příspěvek >
Poraďte sekeru prosím, 14.1.2014
To je možné ale neznamená to že by požičovne nefungovali.
Poraďte sekeru prosím, 14.1.2014
No moja F 2400 ešte v živote nebola zaseknutá do smreku. Robím výhradne dub buk breza hrab. Ihličnany nikto nechce a ohŕňa nad nimi nos. A štiepačky sú aj mobilné s benzínovým motorom honda alebo bridž straton alebo potom vznetové. Teda... celý příspěvek >
Poraďte sekeru prosím, 14.1.2014
Napadá ma jedna varianta ak to má byť ľahká štiepacia sekera s odolnou násadou. Volá sa to fiskars 2400. To je na moje pomery ľahká sekerka. Používam na štiepanie metrovice a spokojnosť. Násada je nepoškodená a ostrie? No asi po dvoch rokoch... celý příspěvek >
Koza na řezání dřeva, 14.1.2014
Pekné videjko. Aj to celkom prvé aj to posledné. Pre mňa bohužiaľ ani jedno použiteľné. V tom prvom mi napr. píliť tak tenké halúzky motorovkou príde ako opodstatnené iba na chate v divočine. Doma je to neekonomické. Naviac s presnosťou + - autobus.... celý příspěvek >
AKU pila do lesa - ano či ne?, 11.1.2014
Lepšia bude elektrická ako aku. Stači si k nej iba nájsť ten správny les - najlepšie plne elektrifikovaný kde má každý volne stojaci strom svoju 230V zásuvku ak požadujete pílenie incognito. Ak vám nebude vadiť hluk postačí aj 2kW agregát.
McCulloch CS 350 alebo niečo iné?, 10.1.2014
Viete čo je váš problém? Vy ani nemáte potuchy čo vlastne chcete. Čakáte že vám na internetovom fóre niekto napíše - táto xy - píla je presne to čo hľadáte a výrobca xy ju vyrobil špeciálne pre vás.. Už to čo píšete - spodná kategória profesionálnych... celý příspěvek >
McCulloch CS 350 alebo niečo iné?, 9.1.2014
 A prečo ste si vybral mek kulich? Páči sa vám farba alebo ten názov? Ten ale nereže. V cenovej hladine do 250€ si môžte predsa vybrať zo základných modelov značkových píl. Nehladiac na to aký rozdiel bude v rezaní máte zabezpečený servis,... celý příspěvek >
Stihl kontra Husqvarna, 7.1.2014
Alebo 211 od Stihlu ak sa vám farebne viac páči ako Husqarna. Na to ako a koľko budete s ňou pracovať to píla zvládne s prstom v nose - vy možno nie. A lištu čím kratšiu tým lepšie. To že blbí amíci používajú najdlhšie lišty aj na pílenie halúzok je... celý příspěvek >
Jaký olej na mazani retezu do pily?, 3.1.2014
Len malá poznámka k siahodlhému elaborátu. Možno sa v krakovaní ropy a jej derivátov vyznáte - neberiem vám to, ale písať bludy o vystriekaných niekoľko 10tok litrov oleja na spracovanie 30tich kubíkov dreva na zem alebo do studne je nevedomosť... celý příspěvek >
Rozdíl v lištách Pro-Lite, 27.12.2013
Pri práci to poznáte sám a veľmi rýchlo že ten váš výkon motora je málo na 1,5 reťaz. A ešte na novú dvojnásobne. Skúsiť to môžte a objavíte už objavené. Pre vašu pilku by bola vhodnejšia 1,3 hranatá - napr. Stihl piko mikro.  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika