Příspěvky uživatele - 39.219

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
McCulloch CS 350 alebo niečo iné?, 10.1.2014
Ohledně toho mazání - pokud je z výroby konstrukčně dávkování oleje na lištu dobře, tzn. na 1 nádržku paliva necelá nádržka oleje, není třeba vidět absenci regulace oleje jako nedostatek pily. Pro hobby využití by mi regulace... celý příspěvek >
McCulloch CS 350 alebo niečo iné?, 9.1.2014
Mc. Culloch z hobbymarketu byl pčed lety moje první pila. Od začátku potíže se startováním, motor pily vysazoval, poté na různě dlouhou dobu trucoval a nestartoval. První reklamace a 28 dní čekání na pilu. Byla vyměněna za novou, bezvadnou, stejný... celý příspěvek >
Jaký štěpkovač mi doporučíte?, 8.1.2014
Pokud válcový nechává haluze v kuse, pravděpodobně není seřízená lišta nebo překročeny možnosti stroje. mám   Flymo - docela spokojenost, Bosch je v TC noži lepší. V každém případě mají válcové samovtahování větví a jsou výrazně... celý příspěvek >
Pozná někdo prosím co to je?, 7.1.2014
Nejspíš tedy léčivka.     j.c.
Přežijí mladé stromky letošní divnou zimu?, 6.1.2014
Medvídci hnědí(Kuba, Tobi a mamka Kamčatka) v Brněnské ZOO se uložili k zimnímu spánku, asi už se to porovná.        j.c.
Přežijí mladé stromky letošní divnou zimu?, 6.1.2014
V jednom takřka paralelním vláknu pan PP odpovídal na podobý dotaz snad nejrozumněji. Tazatelem zmíněné druhy ovocných stromů se v našem pásmu vyskytují stovky let. Není důvod se obávat že by Vám měla výsadba odejít.  Pokud něco, může snad... celý příspěvek >
Pohlubte se, co jste dnes stihli na své zahradě, 5.1.2014
I přes ne uplně OK termín mám prořezaný 4 potřebný meruňky. Proběhl kompletní sestřih 2 jabloní na čtvrtkmenu. V čase co jsem míchal do nových vín ve sklepě čiřidla, našla moja kýbl modré skalice. Takže ještě odpoledne se míchal roztok na postřik... celý příspěvek >
Domácí likér - množství alkoholu a kvašení, 3.1.2014
Domnívám se, že u likérů které vám dělají neplechu se snížila lihovatost roztoku pod hranici kdy líh v roztoku má konzervovat a stabilizovat. U višní a třešní k tomuto nedochází, protože prokvašením ovocné šťávy spolu s cukrem jste vyrobila líh,... celý příspěvek >
Štěpování révy - stratifikace, 23.12.2013
Pane Mirku, parádní práce a pěkně zdokumentovaná. Snad jen - opatrně s těma pilinama, drží se v nich hodně plísní. Z tohoto pohledu je dobře substrát obohatit rašelinou.                    Dobrého... celý příspěvek >
Hodnocení meruňkové sezóny 2011, 21.12.2013
Pane Petře, Vašeho sortimentu asi nikdy nedosáhnu a to snad i cíleně. Snažím se volbou odrůd období sklizně zkrátit jak to jde protože je toho moooc. Odrůdové zestoupení ponechávám na starých odrůdách, Maďarská a Velkopavlovická, na ochutnání prvních... celý příspěvek >
Jakou sekeru - prosím o radu, 20.12.2013
Se to zabodlo...... Fiskars crash test nejlépe od 21 min        j.c.
Cukry v hroznech, 20.12.2013
Údaje z kapilárního vínoměru jsou platné pouze pro suchá vína, se zvyšujícím se cukrem narůstá i chyba. Údaje z refraktometru ovlivňujé líh i glycerol způsobem, kdy "měření" můžete označit skutečně jen za odhad.   Palo, pokud stavíte na... celý příspěvek >
Prosím o identifikaci tohoto stromu, 19.12.2013
Ne že bych byl botanik ale v Brně se v podzimních měsících váli tuny těchto punčoček v celé části Stránice a Pisárek nad BVV a nasbírat po silnějším větru i 10 kilo oříšků na silnici je možné.  j.c.
Kvas asi nekvasí, 19.12.2013
Zkuste projít diskuzi z miulých dní, třeba napoví. Rozhodně bych se ale zamyslel nad uložením vašeho kvasu.     j.c.
Prosím o identifikaci tohoto stromu, 19.12.2013
Posuďte sámi - Líska turecká - plod (Corylus colurna) j.c.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika