Příspěvky uživatele - 39.219

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ochranné pomůcky protipořezové, 12.11.2013
Na práci s pilou musím mít pevný boty s goretexem, sedí mi z nabídky českého Prabosu. V autě navíc obvykle i holínky,,  holínky by si minimálně ocel ve špici zasloužili.     Kaťata jsem si na práci s pilou pořídil dřív taky membránový.... celý příspěvek >
Kiwi arguta, 5.11.2013
Pokud je ještě řeč o marmeládě z kiwi - předloni nám kamarád a vánoce uvařil   kiwi + banán + cukr + kapka rumu do skleničky.  výsledek byl luckcucní.         j.c.
Pučanie jabloní v októbri, 28.10.2013
Nemělo by. Pro zajímavost,  dnes jsem našel několik nachystaných květů na kdouli.   .          j.c.
Dolmar ps 500 vynechavanie motoru, 28.10.2013
Uff, děkuji za pochvalu ale aby to nebylo zavazující uvedu na pravou míru. Za těch pár let, co jsem si práci s pilou oblíbil a snad i zamiloval, snažil jsem se naučit pilám naslouchat a vyhovět jim. Motor z pily není motor z pionýra a v dnešní... celý příspěvek >
Dolmar ps 500 vynechavanie motoru, 28.10.2013
Barva svíčky je dlouhodobější záležitost, nehodnoťte to po jedné nádržce. Navíc přidáváte o kapku víc oleje. Po delší souvislejší práci, když vyjedete 3, 4 nádržky a po celou dobu udržíte pilu na pracovní teplotě, teplou, pak se na to... celý příspěvek >
Dolmar ps 500 vynechavanie motoru, 28.10.2013
otáčky se dají snížit nabroušením řetězu, je-li řetěz ostrý, snížením omezováků.  :)      j.c.
Burčák z vína - jak na to?, 25.10.2013
Nevím jestli vám to mrazák nestrhá. Mladé víno je velmi citlivé, dejde si do té 5ky na víno síru. pyrorulfit nebo aspoň vysířit nádobu plátkovou. dávkování je cca 40-50mg volné / litr.      j.c.
Převodovka zahradni sekačky - olej, 21.10.2013
Těsně před výměnou oleje motor nastartujte a nechejte proběhnout a zahřát, usazeniny ze dna olejové vaničky vylejete s vyběhaným olejem. Ne všechny motory mají na olej vypouštěcí šroub, vylívá se nakloněním sekačky nalívacím hrdlem.   j.c.
Skladování cibule a česneku, 21.10.2013
V podhledu střechy chaty česnek v celých palicích vydrží až do nového. Nevydržel jen jedenkrát ty únorový holomrazy -20 a míň předloni. Cibuli mám ve dřevníku, jak přijdou mrazy jde do sklepa.
Převodovka zahradni sekačky - olej, 21.10.2013
Jakýkoli motorový / např 10W - 40 / obvykle 0,5-0,6 l jednou ročně. Určitě bych sháněl i vzduchový filtr.     j.c.
Prosba o radu s výběrem pily, 20.10.2013
Uznám, že 560 je pod plynem hodně ostrá raketa, nicmůně podle reakcí se zdá, že je na ní nějak moc kurvítek.    j.c.
Burčák z vína - jak na to?, 20.10.2013
A co v lednu??  Kvasničák už došel, staré je vypité a nové eště néni. Mělo by se to chlapi prubnout.     :)         j.c.
Jablcny kvas, 20.10.2013
Česká jablka v sobě potencíál na výrobu dobré pálenky mají a pokud si někdo počká na vyzrálé ovoce, dá si práci se založením a vedením kvasu popř s lisováním šťávy na víno, je pálenka z jablek voňavá a jemná. Už jsem jich pár ochutnal. Čerta starýho... celý příspěvek >
Burčák z vína - jak na to?, 20.10.2013
Burčák, víno pro každého   :))     j.c. Hroznové koncentráty
Prosba o radu s výběrem pily, 18.10.2013
Který auto je pro kterou kombinaci pil nejvhodnější by jste uvest nemohl???    j.c.    
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika