Příspěvky uživatele - 31.173

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pila Homelite XL2, 8.1.2014
Dobrý den, kamarád taky vlastní XL2 a po těch letech už nechtěla držet volnoběh a špatně startovala, byli už špatný gufera na klice, ale dle oka mi přišli povědomý a tak sem prohrabal vraky pod ponkem a našel čínskou pilu, prodávanou jako gryzly,... celý příspěvek >
Zkušenosti s pilami Hecht, 7.1.2014
Zdravím všechny válčící :D já osobně mám mám pily stihl ms 241,441,661 a starší modely 024 av super,036 a 038 magnum, měl sem i profi husqvarny, ale s nástupem nových modelů jako 372 xp a 560 x torq, přišli do chalupy problemy a poruchy.Dolmary jsou... celý příspěvek >
Stihl kontra Husqvarna, 7.1.2014
dobrý den, někde sem tu četl že stihl má plastové motory v hoby třídě, haha,to má jen husqvarna a jonsered.Dolmar je kvalitní pila, ale pokud nemáte v okolí servis, šel bych radši do stihlky, já osobně postupně prodal všechny husqvarny a přešel na... celý příspěvek >
Křovinořezy mcdillen, 11.8.2012
je to výrobek z číny, když se povede koupit jedničkovou kvalitu, tak za tu cenu to neni tak strašný, já ho mám a už tři roky sním sekám paseky, kraje luk okolo stromů atd. Musel sem sice po prvních pár hodinách provozu vyměnit strunovou hlavu za... celý příspěvek >
Čínský křovinořez, 7.9.2011
Takovou blbost, jako je zvláčnění nylonové struny ve vodě si nechte patentovat 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika