Příspěvky uživatele - 22.63

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Klejotok, 8.1.2014
Nejsem sice velkopěstitel, ale vysadil jsem před 8 - 10 lety postupně 60 broskvoní - semenáčů z pecek. 1 Harbingera jsem koupil, už je v Pánu. Vycházel jsem ze zkušeností mého otce, který vysadil asi 15 koupených broskvoní různých cv, postupně mu... celý příspěvek >
Kalendář prací, 8.1.2014
My jsme za mlada říkali kafemlejnek - cha, cha. Reagoval jsem na stížnost p.kema, že na internetu nemůže sehnat nic o pěstování meruněk. Na těch mnou doporučených stránkách je přehled se stručnou charakteristikou, ale přednostně jsem v dialogu s... celý příspěvek >
Odrody naších dedov a pradedov, 8.1.2014
Dovolím si nesouhlasit - do důchodu jsme si s mojí paní chtěli koupit menší domek s velkou zahradou - hledali jsme marně kolem Prahy 5 let a nakonec jsme se spokojili se zahrádkou 15a. Manželka odešla do věčných zahrad a mně se před 8 lety podařilo... celý příspěvek >
Kalendář prací, 8.1.2014
Vygooglujte si  "Meruňky knihy" - je tam hafo příruček. J.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika