Příspěvky uživatele - 52.164

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Skleník OPP Kysučan, Čadca, 15.3.2015
Úžasná práce, pane Václave. Velice děkuji, moc jste mi pomohl! Až postavíme, pošlu ještě fotky. I když skleník asi počká na další sezónu. Zdravím Vás, Michaela
Skleník OPP Kysučan, Čadca, 14.3.2015
Dobrý den, za návod budu moc ráda, děkuji. No mě právě přijde šířka skleníku výhodná, bude dvoj-ulička a uprostřed vytápěný a osvětlený záhon, který v téhle délce bude 300x100 (něco jako skleníček-pařníček ve skleníku). Záhony bych si přála vyvýšené... celý příspěvek >
Skleník OPP Kysučan, Čadca, 11.3.2015 Obsahuje fotku
a druhá strana - pro úplnost
Skleník OPP Kysučan, Čadca, 11.3.2015 Obsahuje fotku
Václave, opravdu milé setkání (dvou skleníků čekajících 25 let v krabici.-) My jsme za něj dávali 12tis a přesné rozměry jsou 5150x3745x1872. V příloze posílám, co mám - třeba obrázek ještě někomu pomůže.-) vy máte klasický návod na sestavení? A... celý příspěvek >
Skleník OPP Kysučan, Čadca, 5.3.2015
Dobry den, my tento sklenik mame.
Jak se zbavit včel?, 6.1.2014
Tady máme takové ' hodné sousedy', záviděli nám bazén tak nám na zeď připíchly úly a teď se místo dětí koupou včely, fakt super a ještě se diví, že se rozčilujeme. Někteří lidi fakt nemaj v hlavě mozek...
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika