Příspěvky uživatele - 72.232

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rychle rostoucí jehličnan na živý plot (tůje...), 9.5.2009
Chtěla bych se zeptat jak vypadá tato thuje, česky je to Zerav??? A do jaký výšky a šířky roste?
irzsai, 2.12.2008
Dobry den, zdravim vsechny.Znamý ze slovenska mi nabizel stepy odrudy irzsai, ma to byt udajne madarska odruda, velmi rana, nevi nekdo nahodou jestli by sla i v severnich cechach? Predem dekuju za radu.
kiwi?, 9.7.2008
Dobrý den.Může mi někdo poradit jaké stanoviště má kiwi mít? Jestli slunné nebo polostín atd. Dopředu děkuju.
čačanská lepotica, 11.6.2008
To samé se děje i na mojí lepotici a to už druhým rokem.Postříkal jsem jí Reldanem proti pilatce i Kuprikolem a není to nic platné.Myslím, že to asi pilatkou nebude.Dal jsem na forum i obrázky -viz cacanska lepotica?-ale zatím mi nikdo neporadil.Dám... celý příspěvek >
cacanska lepotica?, 19.5.2008
Mšice to nejsou, už jsem se díval.Můžu jí zkusit stříknout pirimorem, ale to asi nebude ono.
cacanska lepotica?, 18.5.2008 Obsahuje fotku
Tak jsem ji postrikal kuprikolem a reldanem v koncentraci kterou jste mi poradili a stejne se ty listy zase kroutej a zacinaji zloutnout.Prikladam foto.
Třešeň Těchlovan, 10.3.2008
Zdravim. Kdybych vysadil Těchlovana na zahradku, mam tam nějake tresne (neznam jaka to je odruda) byly by vhodnym opylovacem pro jiz zmineny Těchlovan? Děkuju.
cacanska lepotica?, 16.2.2008
A je vubec lepotica samosprašná? Jestli to není nedostatečným opylením.
Tresen Techlovan, 16.2.2008
Tak děkuju, přesvědčil jste mě. Zkusim ji sehnat. Nashle.
lískovec, 15.2.2008
Zasadil jsem loni liskový oříšek a chytil se, bude mít někdy ořechy?
cacanska lepotica?, 15.2.2008
Koupil jsem cacanskou lepotici, mam ji uz tretim rokem na zahrade, vzdy krasne zakvete i ma hodne zelenych plodu. Pak se zacnou podivne krabatet listy (msice to nejsou) a vsechny zeleny plody spadaji. Neporadi nekdo co to spusobuje? Diky.
Tresen Techlovan, 15.2.2008
Slysel nekdo o odrude tresne Techlovan? Jaka je a kde se da sehnat, dekuju.
Rakytník, 27.1.2008
Souhlasím, že rakytník je báječné ovoce, jenom se s ním musí umět zacházet. Lze z něj dělat kompot nebo jako příměs do míchaných kompotů, na koláč, malé množství přidat k jablíčkám do štrůdlu, vylisovanou šťávu do čaje a olej na drobná poranění a... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika