Příspěvky uživatele - 26.58

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jehličnany na jílu?, 22.2.2023
Listnaté nám nedoporucili rovnou jehličnany, takže nás nenapadlo se po tom pidit proč. Můžete mi tedy poradit co by bylo nejlepší volba a dorustalo to cca do 2 metru vyskove? Děkuji
Jehličnany na jílu?, 22.2.2023
Dobrý den, prosím o radu. Za plotem budeme muset vysadit jehličnany kvůli soukromí. Tato část je na tezke jílovité půdě směr východ a je to castecne v mírném svahu. Potrebuji poradit jaký jehličnan má dostatečnou hustotu a rychlost růstu a hlavně tam... celý příspěvek >
Réva vinná Suffolk red, Vanessa, Festivee, 3.7.2016
Dobrý den, chci se zeptat, zda máte někdo zkušenosti s těmito odrůdami, jak jsou na tom s odolností, chutí, plodností atd. děkuji.
Křovinořez Husqvarna 545 RXT Versus Stihl FS 460 C-EM, 16.11.2015
Za 3 roky používání husqvarny 545rx mě odešla spojka, těsnění fouklo pod hlavou, karburátor s ted se mi vysypalo ložisko v převodovce a kuličky omlely zuby, nová převodovka by stála okolo 4.tisic, takže raději připlatit a koupit stihlku.
Třešeň EL Moro, 18.4.2015
Máte někdo prosím zkušenost s třešní crupka třešeň El Moro, podnož ptáčnice..  Děkuji Bárnetová
Hruškový kvas z neskorých odrôd, 19.1.2015
Kyselina mravenčí se často používa jako dezinfekce,  tak se spíš bojím abych nezahubil kvasinky, když ji přijleju do kvasu. 
Uloženi filtrace u bazenu, 15.1.2015
Zdravim vsechny kutily. Budeme mit bazen Azuro v prumeru 3,66,ktery chceme zcela zapustit do zeme.Jen mi neni stale jasne do ceho ulozit do zeme filtracni ztarizeni. Original sachty k bazenum jsou moc drahe. Jak jste to resili vy? Dekuji!
Jak a z ceho vyrobit kryt na bazen, 12.1.2015
Dobry den kutilove a zahradkari. Jdu si pro radu. Budeme mit bazen Azuro kruhovy o prumeru 3,66 zcela zapusteny. Potrebuji vymyslet jak ho prikryt tak aby se po nem dalo chodit-kvuli detem. Zastreseni jsou predrazene a plachta nepomuze. Nemate prosim... celý příspěvek >
Gladioly, kde objednáváte nové odrůdy?, 2.1.2015
Já bych dala přednost nákupu hlíz u těch pěstitelů, kteří mají na mečíkařských výstavách nejdelší klasy. Z toho, co jsem viděla poslední dobou na výstavách nebo na fotogalerii z výstav bych doporučovala abecedně Rýpara, Šarana a Šmídu kteří mají... celý příspěvek >
Meruňka Mino, 18.5.2014
Dobrý den, Jsem tu registrovaná od roku 2013 tuším od jara nebo léta pod vetřelcem, protože jsou to moje oblíbené filmy. Pod uživatelským jménem zahr. je vrah jsem tu nikoho neviděla a mimochodem je to dost drsný uživ. jméno a moje opravdu... celý příspěvek >
Meruňka Mino, 13.5.2014
máte někdo zkušenosti s meruňkou Mino? Má prý být odolná šárce a monilióze
Existuje odrůdy meruňky odolná monilióze?, 13.5.2014
Které jsou více odolné a máte někdo zkušenosti s odrůdou Mino? V Limbachu píší, že je odolná šárce i monilióze.
Existuje odrůdy meruňky odolná monilióze?, 12.5.2014
Je meruňka, která by byla odolná monilióze?
Japonská azalka - rezne, 9.5.2014
Dobrý den. Moc vás prosím o radu. Mam tři japonské azalky a všechny mi začaly reznout. Zasazené jsou do rašeliny. Napadlo mě, jestli se nemůže jednat o nějakou chorobu. Prosím máte s tím někdo zkušenost, popřípadě název nějakého přípravku? Děkuji... celý příspěvek >
Králíci se srstí rex, 4.5.2014
Dobrý den, nevíte, kde se dají sehnat kromě výstav nejlépe zakrslá plemena kastorexů a jiných rex králíků?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika