Příspěvky uživatele - 22.184

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zimní postřik jádrovin Nitrosanem 25, 9.1.2014
Dobrý deň,  prečítal som si Vašu diskusiu ohľadom chemických látok, minulý rok som si kúpil Nurelle D, tak som zašiel do komory a pozrel návod, a zistil som že je schválené na jablone proti obaľovačovi jablčnému na 1 aj druhú generáciu a rôznym... celý příspěvek >
Rubinstar, 8.1.2014
Oni také naleštené na strome ani nerastú, pred fotením ich musíte mierne upraviť (leštením).    Že jabloň trpí klasickými chorobami mi nevadí, keď už musím postrekovať ostatné jablone (Idared, Gloster, Golden, Spartan...) jeden strom navyše... celý příspěvek >
Rubinstar, 7.1.2014
Je to pomerne málo rozšírený červený klon (podľa mojich skúseností) Jonagoldu,  vnútili mi ho v záhradkárstve pred rokom, tak si ešte na prvú úrodu počkám.
Hořká pihovitost, 7.1.2014
Spoločnosť sa volá Floraservis a je to distribútor hnojív, fungicídov a.p. v malospotrebieľskom balení.
Vystava ovocia Žilina, 4.1.2014
Ďakujem, po nemecky som to neskúšal, Apple Manga Super mi nenašlo nič.
Vystava ovocia Žilina, 4.1.2014
Koľko to jablko vážilo neviem, ale oproti ostatným bolo skutočne veľké. Tá fotka jeho veľkosť skresľuje, pričom aj tie ostatné boli veľkosťou štandardné alebo nadštandardné, nikto neposiela na celoštátnu výstavu nepodarky. Túto odrodu som videl... celý příspěvek >
Vystava ovocia Žilina, 4.1.2014 Obsahuje fotku
Viacero zaujímavých odrôd - Admiral, Karneval, Sirius, Orion, Luna. Počul už niekto o odrode MangaSuper? Bolo to neskutočne veľké jablko, nepodarilo sa mi nič vygoooogliť o tejto odrode (na foto dole trošku vľavo)
Vystava ovocia Žilina, 4.1.2014 Obsahuje fotku
Iné zaujímavé odrody
Vystava ovocia Žilina, 4.1.2014 Obsahuje fotku
Menej známe odrody Charden a Kanadská reneta
Vystava ovocia Žilina, 4.1.2014 Obsahuje fotku
Ďaľšie zaujímavé odrody
Vystava ovocia Žilina, 4.1.2014 Obsahuje fotku
Trávnatý Granny Smith,  vpravo Cripps Pink = Pink Lady.
Vystava ovocia Žilina, 4.1.2014 Obsahuje fotku
Jablká RED Joanprince boli pohľadovo nádherné. Chuť nepoznám - ochutnávka nebola
Vystava ovocia Žilina, 4.1.2014 Obsahuje fotku
Ďaľšie zaujímavé odrody.
Vystava ovocia Žilina, 4.1.2014 Obsahuje fotku
Jahrada 2013 - firmy
Vystava ovocia Žilina, 4.1.2014 Obsahuje fotku
Krásne vyfarbené jablká Redcap
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika