Příspěvky uživatele - 117.116

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Drenaž, 17.1.2010
Jak prosím udělt drenaž kolem domu.Myslím přesnej pracovní postup.Mam problem stím, že se mě dostava voda přes zdi a podlahu do sklepa, ale je to jen, když vydatně prší.
Provoz TZ-TK-MT8 na silnici, 6.12.2009
Zdravím všechny kdo ma ty to stroje.Chtěl bych vědět jak to je, když vyjedu někam na cestu zda potřebuji nějake pojištěni nebo nějakej doklad.Což je trochu problém.
TK, TZ, MT, Holder brzda vlečky, 30.1.2008
Tak panove dalši fotky vašich milačku.
TZ-4K-14 a sekačka Inzeco 1200, 30.1.2008
Ten dvouvalec bych velice rad, ale nejsou a pokut jsou tak přemrštěne ceny.
TZ-4K-14-F odvod oleje z výfuku, 30.1.2008
Vyfuk uš jsem jednou vypaloval jak jsem ho před  rokem koupil. Ale, pokut je ta trubička tam tak duležita, tak samozřejmě si ji necham udělat. Děkuji za vysvětleni.
TZ-4K-14-F odvod oleje z výfuku, 29.1.2008
Nemuže te zaslat fotku toho vyfuku? Opravdu nevim k čemu je tam ta  druha trubička a korat vim, že s toho kape černy spaleny olej. Stane se něco když to něčim zacpu?
TZ-4K-14-F, 28.1.2008
Tak by mě tedy zajimalo co stou dirou. Když tam mam uš zahlou trubičku na ottok oleje. No nevim když to zacpu bude to mit nějaky šatny vliv?
TK, TZ, MT, Holder, 27.1.2008
Před rokem jsem ho kupoval s v lečkou, pluh s kolečkem, jarovač, kultivator, 4kusy zavaži do kol. R. v 1990. za 95 tisic prodal jsem vše kromě traktoru a vlečky a zavaži tak asi 85tisic.
TZ-4K-14-F, 27.1.2008
Jo to čislo to sedi ale nic vic k tomu neni. Ja myslim, že to je dělano tak aby tam ottikal ten sajrajr s vyfuku nebo jinak nevim.
TZ-4K-14-F, 27.1.2008
Chytra knižka tam ma ten šroub nakresleny ale vubec nepopsany  tak nevim k čemu tam slouži  chci to zadělat šroubem ale abych něco nepokazil.
TZ-4K-14-F, 27.1.2008
Ale k čemu slouži ten šroub? Jinak ho tam dam. Znervoznuje mě to sičeni. Omlouvam se s tou strukturou jeje.
TZ-4K-14-F, 27.1.2008
Nenohl bys mě tady dat fotku ja nevim co mysliš za strukturu. Nejsem si jist, ale jak jsem se na to koukal, tam mě to připadalo, že tam zavid někdy byl. To viš uš je to špinave a zaprane splodinama. Dival jsem se taky do přiručky tam je nakresleny,... celý příspěvek >
TK, TZ, MT, Holder, 27.1.2008 Obsahuje fotku
Tak ja se taky připojim.
TZ-4K-14-F, 27.1.2008 Obsahuje fotku
Prosim o radu. Na vyfuku ze spodni strany mam diru, ale neni to dira, že by byl vyfuk prohnity nebo nijak špatny. Nevim co tam patři nebo k čemu je. Při chodu motoru tam stoho siči unikaji splodiny.
TZ4 K14 Provoz na veřejných komunikacích, 12.1.2008
Nevim kdo to napasl, ale chci se zeptat k tomu studenymu startu. V přiručce pišou, že když se startuje za nizkych teplot, tak se pomaha olejem a pist by měl byt  v horni poloze. Tak chci vědět jestly to, tak musi byt či ne.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika