Příspěvky uživatele - 0.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plevel na trávníku, 25.10.2020
Sekám pravidelně. traktůrkem na 3 cm. Nikdy nemohl vykvést. A v podstatě se stihl rozšířit během jednoho roku.
Plevel na trávníku, 24.10.2020 Obsahuje fotku
Můžete mi prosím poradit, co se mi to rozlezlo po celé zahradě za plevel. Místy už ani tráva není. Zahrada má 20 arů. A jak se toho zbavit? Přemýšlel jsem o Bofixu, ale nevím, jak moc je ekologický na užitkové zahradě plné stromů. Taky tam máme... celý příspěvek >
Choroba mého vína, 11.9.2016
A ještě jeden dotaz. Už to chytly všechny 3 odrůdy, které tam mám. I ta stará, relativně odolná. Ta jen částečně.  Je možné ještě nenapadené hrozny na ní zachránit?
Choroba mého vína, 11.9.2016 Obsahuje fotku
Dobrý večer pročítám příspěvky a hledám zde podobnou chorobu mého vína. Odhaduji na Padlí.  Poraďte, je to tak? Letos je po úrodě. Díky za radu
Roubování, 5.1.2014
Zdravím, poraďte, kdy vzít správně roub v tomto počasí, které je velmi teplé. Chci přeroubovat jabloň, hrušeň a třešeň. Díky
Roubování, 1.1.2014
Zdravím, poraďte. Na podzim jsem zasadil špičák - origo podnož pro roubování. Mohu hned na jaře oroubovat? Bude dostatečně zakořeněná? Díky
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika