Příspěvky uživatele - 122.28

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hokaido dnes, 9.1.2014
Myslím, že je to také vlhkem a chladem... spousta lidí má dýně běžně v bytě... já je mám ve spíži, stejně jako jiné dýně... a vydrží do března... myslím, že by vydržely i déle, ale zatím jsme je do března snědli... ted mám ve spíži ještě 4 hokaida, 1... celý příspěvek >
Prodat či neprodat, 30.12.2013 Obsahuje fotku
Svatá pravda...
Prodat či neprodat, 30.12.2013
Moje řeč, paní Renato...
Prodat či neprodat, 29.12.2013
Pane Stanislawe, asi máte pravdu... o ty peníze tady až tolik nejde... i když si pořád myslím, že mám raději tento pozemek (se starou chalupou) než kdybych peníze za prodej měla uložené v bance... Dokážu si tam vypěstovat slušnou část potravin,... celý příspěvek >
Prodat či neprodat, 29.12.2013
Mirku, vidím to stejně...
Prodat či neprodat, 29.12.2013
Dobrý večer, pane Stanislawe, myslela jsem to tak, že pokud má člověk kus pozemku, jsou to uložené peníze... dle mého lépe, než třeba na spořícím účtu... Tohle tvrdí i ekonomové či makléři -citace "Les, louka nebo stavební parcela. To jsou... celý příspěvek >
Prodat či neprodat, 29.12.2013
Dobrý den, jestli mohu říct za sebe svůj názor... tak nejlépe uložené peníze jsou dnes v úrodné půdě... nebo v jakékoliv půdě... Chápu, že být na to sám je těžké, zvlášť když děti se nechtějí do pomoci zapojit (to znám moc dobře :)) Za sebe... celý příspěvek >
Pěstování dýní 2013, 29.12.2013 Obsahuje fotku
Mám několikaleté zkušenosti s pěstováním dýní... postupně zkouším nové a nové odrůdy... velmi se přimlouvám za hokaida... jednoduchhá na pěstování, skvělá na vaření i pečení a výborná na uskladnění... Letos jsem vyzkoušela i nové druhy...... celý příspěvek >
Černy jeřab (Aronie), 29.12.2013 Obsahuje fotku
Dělám také sirup... je vynikající... přidávám podzimní šťavnatá jablka. Poměr šťávy aronie a jablečné je 3:1...je to lahoda... komu vadí typická trpkost aronie, může dát více jablečné šťávy...
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika