Příspěvky uživatele - 132.70

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Grilování na žulové desce, 24.3.2009
Dobrý den, kolik asi stojí žulová deska o rozměrech 50*35*3cm děkuji
Viking MB, 24.5.2008
Co se týče startování motoru na Vikingu, tak už jsem vyděl hodne, ale Viking velmi překvapil. Když jsem kupoval Vikinga MB 448 T, tak prodejce donesl sekačku ze skladu, nalil do motoru 6 dc motorového oleje a nalil benzín, následně dal plyn a na... celý příspěvek >
Viking MB, 22.5.2008
Řešil jsem podobné dilema a po určité době jsem došel k závěru, že je Viking ideální volba. Já jsem, ale na rozdíl od Vás kupoval Vikinga 448 T. Viking Vám nabízí velmi trvanlivé šasy, které je z plastu a motor Briggs. Nechtěl jsem znovu opakovat... celý příspěvek >
Husqvarna 142e nebo Stihl 180, 26.2.2008
Vlastnil jsem pilu Husqvarna 142e asi rok a pak ji prodal. Je to pila, která má spodní část motoru z plastu a mazání řetězu je aktivováno při nastartování pilky, nikdy jsem neměl tak velkou spotřebu oleje na řetěz, tak jako na H 142. Tato pila byla... celý příspěvek >
Oleomac - dobrý, 26.1.2008
Dnes jsem byl na návštěvě u kamarádá, který cca před pěti roky zakoupil u mount. Pilu om 947 a tou pravidelně každý rok přpravuje palivové dřevo pro svůj menší rd a občas skočí něco málo pořezat k sosedům na zahradu. Co se týče skladby dřeva, tak je... celý příspěvek >
Husqvarna 340, 2.12.2007
Pokud chcete pilu pořídit na řezání palivového dříví nebo práci kolem domu, tak určitě nemůžete šlápnout vedle. Husqvarna 340 je pila, která má dostatečný výkon a je lehce ovladatelná pro svoji lehkost a co se týče startování je O.K. i bez palivové... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika