Příspěvky uživatele - 9.208

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hodnocení meruňkové sezóny 2011, 22.12.2013
Záhoráci môžu mať na včerajší zimný slnovrat iba príjemnú spomienku. Jasná obloha, slniečko, bezvetrie- počasie ako stvorené na posledné predvianočné nákupy alebo posledné práce v záhradke, bielenie kmeňov, hnojenie do porýľovanej pôdy, odber vrúbľov... celý příspěvek >
Red Prince / Red Jonaprince, 22.12.2013
Podľa ohlasov pestovateľov jabloní na fóre sa znovu potvrdzuje, že niektoré kultivary dávajú kvalitnejšie a vyfarbenejšie plody v drsnejších vyšších polohách, iné zas excelujú kvalitou chuti plodov v teplých lokalitách. Nechcem uveriť tomu,... celý příspěvek >
Ochrana před škůdci třešní a višní, ale i jiné úrody ovoce, 22.12.2013
Kanadské čučoriedky mi vzhľadom a chuťou tie pravé, ktoré sme zberali napr. na Martinských Holiach či na hrebeňoch Malej Fatry, skutočne pripomínajú. Viac či menej- podľa odrody, sa čučoriedkovej chuti divo rastnúcich čučoriedok približujú.... celý příspěvek >
Č. lepotica a Katinka, 22.12.2013
Jedna marhuľa v malej záhradke pre rodinku bohate stačí. Túžil som po veľkoplodej Veselke, ale Leskora ju kvalitou zrejme prekonáva. U nových kultivarov sliviek je výber väčší. Nájdete aj medzi veľkými a odolnými tie chutnejšie. Keďže mám vysadenú... celý příspěvek >
Harcot, 21.12.2013
V predajni ovocných stromčekov v Strážnici (p.Zíbal) som videl snád všetky ponúkané kultivary sliviek nielen na podložkách MB, ale aj na ZR. St.Julien sa vyskytovala vzácne. Strážnice nie je až tak ďaleko od Slovenska.
Ochrana před škůdci třešní a višní, ale i jiné úrody ovoce, 21.12.2013
Zemolez kamčatský potrebuje k lepšej rodivosti, podobne ako kanadské čučky, ďalšieho opeľovača- inú odrodu či semenáč. Mám ich vysadené v tienistom a vlhkom mieste. Rodia priemerne a dosť trpia puklicami na kôre. Chuť je dosť zvieravo trpká.... celý příspěvek >
Č. lepotica a Katinka, 21.12.2013
To mne sa páči, keď je slivka veľká a súčasne výnimočne chutná- typicky slivková. Malých sliviek a duranzií je v čase dozrievania všade na okolí dostatok. Zakúsnuť sa do poriadneho slivkového voňavého "mäsa" sa nám však nepošťastí každý deň. Preto... celý příspěvek >
Red Prince / Red Jonaprince, 21.12.2013
Pred 4-5 rokmi som v Jukke v Uherskom Ostrohu po dlhom prezeraní konečne vybral šampióna- jabloňku Otava a spoločne so svokrom sme ju vysadili v jeho záhrade na Záhorí. Musím objektívne priznať, že podobne ako Dukát pred 30 rokmi je Otava... celý příspěvek >
Ochrana před škůdci třešní a višní, ale i jiné úrody ovoce, 21.12.2013
Už asi 2 týždne som kosov nevidel, odleteli zrejme do centra mesta alebo do blízkych opustených záhrad. Dekoratívne kusy píniovej kôry sú teda na svojom mieste. Možno im okrem ranných prímrazkov prekáža aj náš kocúr Šmatlafúzik? Keď prikryje kôru... celý příspěvek >
Ochrana před škůdci třešní a višní, ale i jiné úrody ovoce, 21.12.2013
Pred pár rokmi žena obetovala peniaze a kúpila v Tescu celý balík nových čistých nenapálených DVD a zavesila na šnúrky. Výsledok bol podobný ako u p.Ivana. Všežraví kosi- kedysi lesní vtáci -sú už tak drzí, že neodletia ani po pristúpení na... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika