Příspěvky uživatele - 90.120

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Destilační přístroj, 30.12.2013
Doporučuji knihu pana Jaroslava Balaštíka : "Jak vypálit lepší slivovici", pomůže amatérským "paličům" i se správnou přípravou a zacházením s kvasem. Obávám se, že pro amatérské paliče zrovna tato publikace určena není!! Autor ji psal pro... celý příspěvek >
Kde sehnat malou pálenici, 30.12.2013
Odkalovací nádoba je "výmyslem" fi Medienka a amerických (či polských)  webů...  u klasické destilační soupravy ji nenajdete, ani není potřebná!!
Destilát z piva a vína, 21.12.2013
Co k dotazu říci : pálí se samozřejmě z čerstvého piva, cukr se žádný nepřidává; zpracovává se většinou pivo s nějakou senzorickou vadou (to nemusí platit u velkoprodukce), nebo to, co lze "lacino" někde získat. Lze sice pivo znovu rozkvasit, u... celý příspěvek >
Pálení jablek, 18.12.2013
A proč by měl někdo reagovat, je to přeci jen "reklama", čím blbější tím více účinkuje, jako u těch 6-ti násobných!! Ti co o tom něco vědí, na to neskočí, ti ostatní "vyslopů cokoliv". Přeji hezký den.
Pálení jablek, 14.12.2013
Co jen šestkrát destilovaná... bratři slováci již mají 7 krát destilovanou, 7 krát filtrovanou... jo to je potom materiál!!
Křísotvorná kvasinka v kvasu, 13.12.2013
... že příspěvky pana Vysloužila jsou mimořádně odborné, zvláště doporučuji jeho desatero pro zakládání kvasů. PŠ Vážení, nechci rýpat, ani hrotit již tak vypjatou situaci, ale co se týče různých desater a jiných rad pro přípravu kvasu (nebo i... celý příspěvek >
Invertní cukr, 13.12.2013
Již to tu bylo několikrát popsáno : invertní cukr (invertázu) dostanete z obyčejného roztoku řepného cukru (rozpuštěná sacharózy) okyselením a povařením (stačí tak půl hodiny). Je zbytečné jej kupovat za drahý peníz!! Na okyselení lze použít... celý příspěvek >
Slivovice - kvas, 1.11.2013
Řepný cukr má jiné složení, než cukr v ovoci, Vážený pane, nevím kde jste toto sebral, ale velice se pletete... i ten "řepný cukr" se vám v kyselém prostředí mače rozštěpí na fruktozu a hexozu,  na stejné cukry jako jsou v ovoci.
Jablečný kvas, 18.10.2013
Děkuji za osvětlení pane doktore, už jsem si říkal, kde že jste... ... já si do dneška myslel, že vínovice se destilují z vína, kdežto grapa ze zkvašených výtlačků (matolin) a terkelice ze stažených kvasů po vínech... zatím jsem nikde... celý příspěvek >
Jablečný kvas, 18.10.2013
... já grapám a terkelicím děsně fandím, viz mé web. stránky ... Nic ve zlém, chtěl jsem se podívat, jak moc těm "grapám a terkelicím" fandíte, ale na těch vašich stránkách, jsem o nich nenašel ani slovo... asi je tato "záložka" zatím "ve... celý příspěvek >
Ředění slivovice, 12.10.2013
Po zadání do vyhledávače : Vyrábíme ušlechtilé destiláty - Josef Pischl, lze stáhnout v PDF. Jsou v ní od 150 stránky.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika