Příspěvky uživatele - 147.166

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pokojova rajcatka, 18.12.2013
Mohu se zeptat jak to rajče vypadá teď? Vím o tom jen něco málo. Za odborníka se nepovažuji tak mě případně opravte. 3W je myslím jen jaký okamžitý příkon LED ustojí. Reálná hodnota záleží na tom jaké potřebuje napětí a na jakém proudu je... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2014, 17.12.2013
3-4 kg na rostlinu je pro mě mega úroda Stačilo by mi klidně i jen tak pět větších rajčat abych nebyl nespokojen. Řídíte se nějakým pomocným pravidlem na kolik omezovat počet plodů? Zacelené praskání mi nevadí. Stupické mi až tolik... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2014, 17.12.2013
Bohužel příští rok nebudu mít kam nádoby umístit. V nádobách na zahradě by mi asi pošly suchem. Až budu mít zase možnost tak je v nich vyzkouším. 100 Pudov je zajímavá odrůda, ale od Estonců mi už zásilka přišla. Tak si ji napíši jako možnost na... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2014, 16.12.2013
Mirku, děkuji za informace. Mě k tomu vede to, že jsem si loni koupil na trhu jedno jakési býčí srdce. Rostlina byla neduživá a měl jsem z ní jeden větší a jeden malý plod. Ale chutnalo mi, líbilo se mi, že bylo chuťově zcela odlišné od ostatních -... celý příspěvek >
Rajčata odolná k praskání plodů, 16.12.2013
Také se ni loni osvědčili Bejbina. Praskaly zdaleka nejméně. Nejhorší u mě byly Starty - prasklo každé rajče. Navíc nestejnoměrně vyzrávaly - žlutý vršek. Známý měl kousek vedle taky Starty a ty stejné problémy neměly. Měl je ale u kapačky takže... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2014, 16.12.2013
Uvažuji vyzkoušet beefsteaková rajcata, ale říkám si, jestli to v našich podmínkách není zbytečné. Jsou pozdější, spíš pozdní takže se dá očekávat malá úroda - to by mi až tak nevadilo. Ale především mám strach z praskání. Letos mi například... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika