Příspěvky uživatele - 176.14

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stihl 251 vs HQ 450, 14.2.2015
Staci, DAKUJEM... nie som nevdacny, len profesionalne deformovany - ucim matiku, a tam treba hovorit vzdy k veci, tak som cakal take nieco aj tu vzhladom na nazov vlakna... ved tu odpovedaju a mudro radia chlapi, kecy o inom patria na zenske... celý příspěvek >
Stihl 251 vs HQ 450, 11.2.2015
Dakujem tym 3-4 ludom, ktori odpovedali v mojej teme na moju otazku; skoda, ze ti zvysni sa nesli vyrozpravat niekam inam... Vdaka, prijemny den...
Stihl 251 vs HQ 450, 7.2.2015
dobry den! momentalne maju na SK akciu obaja predajci, a dokazem tieto pily kupit za 429 e... Chcem sa spytat, ci na nejakych trapnych 10 metrov dreva do krbu rocne je jedno, ktoru z nich zoberiem - o brani pily do lesa ani nesnivam... Len rad by som... celý příspěvek >
Servis v Nitre, 5.2.2015
dobry den... Dost ludi tu spomina dolezitu ulohu kvalitneho servisu pri kupe pily - chcem sa teda spytat, ci v pripade Stihl odporucate v Nitre firmu Haker alebo Boel; resp. ci je dokonca lepsie vybrat si Husqvarnu... Dakujem, ak ma niekto osobne... celý příspěvek >
Čo to je za červy?, 27.8.2014 Obsahuje fotku
Nikdy som ich nevidel a teraz mi skoro upchali výtok z fitra.
Jednoduhý jazierkový filter - domácej výroby, 7.7.2014
Mám to z BAUMAXu. Tu je aj podrobnejší rozpis. Musím tam niektoré maličkosti upraviť, niečo pridať, ale hadam pomôže.
Fotky jezírek a filtrací, 26.6.2014 Obsahuje fotku
Krmítko a rozhladňa pre ryby v jednom...
Domácí výroba filtrace - návod (plánek), 11.5.2014 Obsahuje fotku
Podbbný materiál je aj na niektorých paletách zo zámkovou dlažbou, aby sa dlažby nedoškriabali.
Už jste zapnuli filtraci?, 3.3.2014
Filtráciu mám pustenú už mesiac a mám už aj povysávané jazierko.
Filtrace po domácku - jak řešíte propojení filtračních nádrží?, 23.2.2014 Obsahuje fotku
Tak som to nejako načrtol. Takto si to zhruba predstavujem. Klapku skimmeru a prívod z gule budem môcť ovládať samostatne. Budú môcť byť otvorené samostatne, alebo aj spolu podla potreby. Na prívod z gule dám na zimu zátku v ktorej bude ventil, cez... celý příspěvek >
Filtrace Tripond x Tripond eco, 18.2.2014
Pán Hrkal, neviem, preto sa pýtam. Ten štrbinový filter je tak účinný, že kefy by tam nemali zmysel? Mne sa tie kefy celkom osvečili. Dobre zachytávajú nečistoty a dobre sa čistia. Nechcem sa hádať, no ak cez štrbináč prejdú nejaké nečistoty, tak by... celý příspěvek >
Filtrace Tripond x Tripond eco, 17.2.2014
Kartáč 60 x 15 cm - 32 ks. 1536 Kč Biobolitan 250 l - cca. 4000 Kč  (rátal som 16 Kč / l)... je aj za 12 Kč Dve komory by mohli byť poriešené a do tretej buď bioguličky, alebo nasekané káblové chráničky.
Filtrace Tripond x Tripond eco, 9.2.2014
Mám podobné jazierko a filter som si zo zrejmých dôvodov vyrobil sám. Som s ním spokojný až na to časté čistenie cca. každé 3 týžne. Nie že by mi to vadilo, ale nie je to dobré pre baktérie a preto som sa rozhodol, že si vyrobím aj štrbinový filter.... celý příspěvek >
Nápady na levné fólie či materiály na jezírko, 13.12.2013
Firestone EPDM lacná zrovna nie je, ale podla mňa je to najlepšia volba. Cena za m2 okolo 7.5€, Dá sa aj lacnejšie, len treba hladať napr.  EPDM fólie Firestone akce výprodej!          
Jezírko a krtci, 19.8.2013
Ja som dal pod foliu autoplachtu.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika