Příspěvky uživatele - 102.201

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odrůda Míšeňské, 16.3.2014
Veľmi dobrou vlastnosťou odrody je zdravý rast a odolnosť v dreve, ktorá umožňovala dopestovať stromy staré aj 100 rokov. Vyššie polohy jej nerobia problémy... Ano, to je dobrá vlastnost odrůdy Míšeňské. Pohříchu jediná. Kdyby se jednalo o... celý příspěvek >
Odrůda Míšeňské, 16.3.2014
Míšeňské jsem nikdy nepěstoval a ani se k tomu nechystám. Znám je pouze z výstav a z literatury.  Zajímavé na něm je jen to, že je asi vůbec nejstaší doloženou odrůdou a že jedním z možných míst původů je obec Boršov (Borsdorf) v Sudetech, jen... celý příspěvek >
Akumulátorová zahradní pila Bosch KEO 10,8 Li, 15.3.2014
měl by se poohlédnout po něčem jiném např. Bosch GSA 36 V-LI nebo tu řetězovku Bosch AKE 30 LI Tol jsopu svým výkonem slušné stroje, jenže hmotnost kollem 5 kg hodně limituje jejich použití na prořezávku stromků a keřů v zahradě. Myslím, že kdyby... celý příspěvek >
Jantar, 15.3.2014
O popularitu Jantaru se přičinil především Chobotský, neboť mu věnoval celou kapitolu ve své knize Příběhy slavných odrůd. Až po jejím přečtení jsem začal hledat a ohýbat vlky na svém dávno přeroubovaném Jantaru a zjišťovat, že to jablko je přeci tak... celý příspěvek >
Staré odrody slivek, 15.3.2014
Slivoně... pěstují se zde ve velkém, více jak tisíc roků (viz nařízení Břetislava I.) To by mě skutečně zajímalo, to je docela převratná informace.  Můžete dát odkaz, kde se píše o tomto nařízení? Ve školách se dosud učí, že pěstování... celý příspěvek >
Smiřické vzácné, 15.3.2014
V tom já s Rosťou souhlasím.  Nelze říci, že tato odrůda je lepší než jiná, tak jako nelze porovnávat Škodovku s Hummerem. Smiřické vzácné má zajímavé vlastnosti, kvůli nimž by byla škoda na něj zapomenout. Mimoto i přitažlivý název.. Nelze však... celý příspěvek >
Staré odrůdy jabloní, 15.3.2014
Malinové h. to nebude z několika důvodů. Jednak tak dlouho nevydrží, je žebernaté a oproti jiným lehké. Červených jablek je víc, těžko určit - Červené tvrdé, Baumanova reneta, Vilémovo, aj.
Plané stromky, 9.3.2014
Jistěže to lze. Plané švestky bývají nejčastěji odkopky podnožových myrobalánů, ne vždy mají dostatek vlastních kořínků. Plané jabloně mohou být semenáčky z popadaných plodů, dost nejistých vlastností.
Mladé stromky, 9.3.2014
Nemohly, pokud jste jim neporanila kůru ledem při vytahování ze sudu.
Co na mech, 9.3.2014
Vy jste zaběhli každý někam jinam. Trávník slouží nejen na okrasu, ale je to i funkční plocha. Tazatelka jej má na terase, po níž, předpokládám, chodí, sedí a možná i lehává. K témuž účelu bude těžko sloužit mechová skalka, ať je... celý příspěvek >
Smiřické vzácné, 8.3.2014
Já si naopak myslím, že odrůda Smiřické vzácné může být hrdá, že se o ní mluví, píše a taky se prodává dlouho poté, co se běžně pěstovala.  Drtivá většina - desítky, možná stovky odrůd - to štěstí neměly. Mnohé z nich nebyly o nic... celý příspěvek >
Naložení uzeného masa, 8.3.2014
Je-.li maso řádně vykrvené, žádnou krev neobsahuje. Po nasolení se uvolní pouze růžová šťáva lehce zbarvená myoglobinem. Není třeba ji vylévat.
Odrůda jabloně do vyšších poloh, 7.3.2014
Pro Vaše oblasti se hodí stromky hlavně na A2, která byla vyšlechtena v Alpách To jste kde vyčetl? Ing. Dvořák píše, že pochází z Alnarpu ve Švédsku. Tam až Alpy nesahají.
Vrtalka třešnová, 7.3.2014
Není to vrtalka, ale Vrtule.
Akumulátorová zahradní pila Bosch KEO 10,8 Li, 2.3.2014
Pilu jsem měl v ruce pouze v Baubau, nepracoval jsem s ní, ale důvěru v ni nemám. Nevím si představit, jak bude řezat na větevní kroužek. Raději bych volil aku řetězovku.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika