Příspěvky uživatele - 11.199

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hvězdné odrudy - rezistenti a žlutoplodé odrudy, 10.12.2013
Paní Jiřino, gratulujem! Opál na Vašej snímke ja ako vystrihnutý z kvalitnej databáze. Líčko má naozaj šarmantné. O pestovaní Orionu, Siria a Opálu som už viackrát písal a priložil snímky dozrievajúcich plodov. Orion mi pripomína chuťou aníz.... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2013), 10.12.2013
Som zvedavý, či sa v Lechoviciach na Znojemsku podarí v tomto roku vyrobiť opäť taký skvelý ľadový Veltlín zelený ako vlani. Súčasné počasie stále nie je zrovna to pravé orechové na oberačku. Na južnom Slovensku niektoré firmy začínajú s rezom... celý příspěvek >
Roubování meruněk, 10.12.2013
Dovolím si návrat k diskusii ohľadne skladovania vrúbľov kôstkovín a tiež prezimovania sklizňovo zrelej mrkvi, najprv reakciou na slová p.Standy: "Na záhoně u pana Vysloužila je podle mého názoru průměrná denní teplota stejná nebo nižší než v... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika