Příspěvky uživatele - 126.69

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak ochránit popraskané drevo na stole a pergole?, 29.5.2012
Se silovrstevnou lazurou mám ty nejhorší zkušenosti. Památkáři uvádí, že exponované (napři smrkové) konstrukce se dříve vůbec ničím nenatíraly. A vydržely ale musí být luft a nesmí se v nich hromadit voda. Tkazvaná ochrana řádně vymyšlenou a... celý příspěvek >
Výběr zahradních nůžek, 9.3.2012
Měl jsem 20 let staré Gartena, ty nejprimitivnější ty bylyxl slušné. Měl jsem v ruce Fiskars takový to s otočnou rukojetí ve vlastní ose - mně je to velmi nepříjemné. Daroval jsem je. Mám BAHCO ty nejlevnější jsou OK, je to sice plechárna ale asi... celý příspěvek >
Elektrická řetězová pila - jakou doporučíte, 25.1.2012
Já mám řetězovou pilu Narex plus různé nářadí narex. Souhlasím s vaším názorem - narex zaspal co se týká pohodlnosti oblsuhy a ergonomie. Ač dobré stroje jsou na dnešní dobu poněkudhumpolácké. Ač téměř profi kvalita působí když se vezmou doruky, tak... celý příspěvek >
Elektrická řetězová pila - jakou doporučíte, 24.1.2012
Klasické oleje ničí přírodu ekooleje ničí pilu.Používám minerální motorový olej protože si nechci zničit pilu. Pila Narex je taky ok. 2 x Řetěz, já mám Oregon. Řetěz si vždy nechávám brousit u odborníků. Pilník na broušení ano ale dosud jsem ho... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika