Příspěvky uživatele - 12.87

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kumulus + Dithane + Kristalon, 31.5.2014
Já místo Discus + Dithane používám před květem Cabrio Top a tím mám vyřešenou ochranu proti padlí i perenospoře. Navíc je to přípravek systémový a tak chrání i nové přírustky po dobu kvetení. Po odkvětu to zopakuji a podle počasí se rozhodnu jak dál.... celý příspěvek >
Biozahrada?, 22.2.2008
Dobrý den. Naprostý souhlas. Před 200 lety bylo na této planetě celkem pár lidí a průměrný věk byl tak možná 50 roků. Pokud si vzpomínám, tak první důchody byly zavedeny v Německu. Věk odchodu do důchodu byl tehdy stanoven na 60 roků a tehdejší... celý příspěvek >
Poradí mi někdo s odstraněním trávy?, 24.1.2008
Souhlasím s názorem p. Vysloužila, že váha ani výška není žádný handicap pro zdolání 120m2 travnaté plochy pomocí rýče, motyky, případě hrábí válce. Příznivé je, že uvedený pozemeček není k tomu ještě zarostlý různým keříky, nejlépe šípkem. To by... celý příspěvek >
Myrta před zimou, 24.1.2008
Mám rovněž rozmarýn druhou zimu nechaný na záhonu venku. Loni přežil v pohodě a letos přežívá také. I během zimy z něj uštipuji na použití v kuchyni např. na zapečené filé. Míla
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika