Příspěvky uživatele - 244.158

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Problémy po delším odstavení stroje se spalovacím motorem, 28.4.2017
dobrý den, prosím, mohl byste údeje výše psané rozvést? když namíchám benzín s olejem a nechám to ležet, kam se poděje olej? nebo se rozloží benzin? Usazování složek benzínu v karburátoru to jako jak si představit? kde jste tuto informaci... celý příspěvek >
Nenaruší kořenový systém kanalizaci a vodovodní potrubí?, 5.4.2017
Dobrý den mám dotaz ohledně sazení ořešáku, jestli mohu sázet ořešák blízko vedoucího potrubý kanalizace a vody. Místa má okolo dost zhruba 7m v pruměru ale vede tam přípojka kanalizace a vody asi 1-1,5m v hloubce, mám strach aby nebyl postupem času... celý příspěvek >
Husqvarna 136 přidřená, 5.9.2016 Obsahuje fotku
Ahoj, řetěz musí být jak břitva!
Výroba šťávy nebo sirupu na odšťavňovacím hrnci, 10.6.2016
několikašnekový lis dovede vymačkat i bylinky. Ale stojí několik desítek tisíc. Tak proč to nezkusit v hrnci, co najdu na každém smetišti zadara? Oni ti vývojáři dělají jen věci drahé a fungující..
Husqvarna 136 přidřená, 21.2.2016
To je akorát, abys to hodil po psovi! Je to na výměnu píst válec kroužek a gufera.Kup klidně věci z číny, je to za pár korun a zdejší zpravovací odborníci to tam vesele cpou taky.
Pila Partner stávkuje, 21.2.2016
Je zacpané odvzdušnění nádrže!
Bofix, 3.10.2014
Takže teď aplikovat Bofix nemá cenu? Neučinkuje? Nebo učinkuje ale pomalu? Pokud by fungoval, stříknu trávník, pokud ne, počkám do jara..
Sekačka NAC nestartuje, 13.7.2014
Benzínový motor pro sekačky 6HP OHV
Jak správně mulčovat trávu motorovou sekačkou, 13.7.2014
Jezdi po obvodě, aby výfuk směřoval ven.
Výroba drtiče zahradního odpadu, 13.7.2014 Obsahuje fotku
Výborný je opravdu Eliet - systém je jednoduchý na výrobu.Patrně si ho postavím.Viděl jsem různé tipy v akci, na veletrhu v Brně.
Vysoký živý plot, 18.6.2014
stříhání živého plotiu z thují a z habrů by nečinilo potíže, kdyby se nejednalo o skoro 3 metry výšku. Jak na to? Jak to dělají zahradníci zámeckých zahrad, že trefí rovinu? Jaký plotosřih na tlouˇšťku větví kolem 4 cm?  A nebo: jaký to chce... celý příspěvek >
Zena a pila - poradi nekdo?, 12.5.2014
Souhlasím. Na 20 velkých stromů už nějaké pižlátko bude málo. Takže na tenčí větve bych vzal pákové nůžky, na to co neustřihnu pak ruční pilku typu ocasky a malou jednoruční motorovku. Nůžky jsou velice rychlé na práci, malá pilčička se zase dostane... celý příspěvek >
Husqvarna nebo Stihl? Respektive Stihl MS362 kontra Husqvarna 560XP, 6.12.2013
Mě se líbí ten pronikavý pokrok, čipem řízený karburátor a ruku jak opičák než to chytne.  Jinak je to doslova sračka a měli by k tomu zrovna do krabice balit- kliku, píst válec a ložiska.Protože to každý, jak jsem si všiml, zanedlouho... celý příspěvek >
Tuning pily, 20.11.2013 Obsahuje fotku
Jéé, děkuju. Já už jsem zde za pitomce.Zde je to fórum opravářů, kterým se ježí vlasy hrůzou, už jen když to čtou.Jsou ale věci kterým se člověk zdráhá uvěřit, nedávno jsem mluvil s kamarádem co opravuje řídící jednotky a přehrává a modeluje soft.U... celý příspěvek >
Povařený bůček, 12.11.2013
posolit, počesnekovat, upéct a nebo zkusit udit... počítejte, že to bude jinak chutnat než jste zvyklý..
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika