Příspěvky uživatele - 147.128

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Routa vonná, 24.1.2008
Pokud se Vám podaří routu koupit /předpokládám, že by to neměl být problém/, získáte velmi příjemnou rostlinku ke konzumaci. Ale pozor, používá se jen jako koření - špetka, jinak je routa jedovatá. Je velmi dobrá na chleba se sádlem, pár koncových... celý příspěvek >
plíseň růží, 24.1.2008
Na všechny problémy s domácími i venkovními rostlinami používám léta mýdlovou vodu nebo poslední roky také vyzkoušené grepové kapky - Greposept /kromě léčivých vlastností jsou dobré na desinfekci všeho/. Návod k použití je velmi obsáhlý. V případě... celý příspěvek >
Myrta před zimou, 24.1.2008
Mám zkušenost, že myrta zimu nepřežije, ale rozmarýnu mám venku řadu let bez problémů. mám je ve dvou odlišných lokalitách - v Ostravě a v Beskydách u chaty. Nepřikrývám je ničím. Chcete-li vyzkoušet, zda přežije zimu, rozmnožte si domů do rezervy... celý příspěvek >
bugénvilea (Bougainvillea glabra), 24.1.2008
Jsem překvapená, že často čtu, jak se Bougainvillea špatně množí řízky. Dostala jsem od kolegyně 5 odstřižených větviček před jarem a vložila jsem je /tak jako vše ostatní, co chci rozmnožit/ společně do jednoho květináče do dobré půdy /koupené/.... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika