Příspěvky uživatele - 161.234

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zhnědnutí tůjí, rostou dál, 17.5.2014
Úspěšnost bude nulová. Musíte dokazovat stav před postřikem a po něm, musíte vědět čím se stříkakalo, přesný čas postřiku, sílu a směr větru a spoustu svědků. Už získat informace o postřikové látce, je obrovský problém. Traktorista vám to neřekne,... celý příspěvek >
Brousek, bruska, aj. - Jak ostříte a je pro Vás dobře připravené nářadí důležité?, 4.12.2013
Je stěžejní mít ostré nářadí a potřeba ostření je pro každého jiná. Na běžné nože v kuchyni stačí dva karborundy, stačí jeden dvojitý. S úhlem břitu si hlavu nedělám a proto nepoužívám žádný brousící přípravek, doma to neocení nikdo, hlavně že to... celý příspěvek >
DSK317 - repase, 10.11.2013
Máte o tom divné představy. Možná by to stačilo na základce, ale ne ve škole, která je vysoká. Název vysoká, neni odvozen od toho, že je příslušný vzdělávací ústav ve vysoké budově. Naučte se psát. Já také sem tam udělám chybu, ale by tu bylo pořád... celý příspěvek >
Seříznutí kosiště - ano, nebo ne?, 25.8.2013
Čau lidi. Kosou jsem nesekal ani nepamatuji a vlastní připevnění kosy na kosiště jsem také nikdy neřešil. Stará kosa, jejíž kosište jsem se místo oprav držadel rozhodl nahradit novýmkosištěm, které mi příjde ergonomičtější, má kosiště ze spodní... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika