Příspěvky uživatele - 63.64

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Několik druhů stromů do "sadu" lze?, 8.8.2015
Chtěl bych vysadit na pozemek v polostínu, slunce jde dopoledne, odpoledne je trochu stíněno olšemi nedaleko potoka (360mnm nedaleko Prahy) řadu několika druhů ovocných stromů (švestka, hrušeň, višeň, třešeň a eventuálně ještě meruňka)... celý příspěvek >
Třešínky, 3.7.2015
Pár třešní jsem před pár dny naložil) žádná přidaná voda. Jen kvasinky a trochu cukru. Kvas je pod hladinou šťávy. Černé třešně s Bx 18. A sklep, kterej ukazuje 15,5°C. Zatím) bez přidané kyseliny. A věřím radám pana Šlosara že teplota při kvašení je... celý příspěvek >
Jaký vybrat refraktometr?, 13.12.2014
Co zkusit např. svetpristroju.cz a pohledat tam? Práce na 15 sekund? :-) mám ho od nich taky..
Pálení jablek, 3.12.2013
Aktuální koncentraci, lutr doředím na 30, a pálenku na 52. Jedu ale v "laboratorních" podmínkách. Kotlík o obsahu 10 litrů. Nejde mi o kvantitu. Chci mít trochu svojí dobrý pálenky. Sdělil jsem jen to, jak to dělám já.
Pálení jablek, 3.12.2013
Jablka jsem pálil letos poprvé a nadšenost. 1D jedu do 30, 2D do cca 55%. A pálil jsem drť, ne mošt. Zakalení při 1D je běžné, u druhé destilace bude vše čiré :-)
Destilační přístroj - sestrojení, 18.9.2013 Obsahuje fotku
Jsem rovněž začátečník a mám klasický zavařovací hrnec a v něm měděný kotlík. Poklici mám k hrnci přitaženou přezkou ze sudu a podle mě nejde utěsnit jak papiňák. Přetlak v hrnci je obdobný, jak když vaříš knedlíky s poklicí na sporáku. Pára... celý příspěvek >
Destilační přístroj, 2.4.2013
Hezký den všem, dovolím se jako laik-začátečník zeptat, zda topné těleso s regulací 3.000 W, 230/380, 290 mm,  regulace 30-85°C nebo 50-150°C bude dostatečné do "zavařovacího hrnce" 28 litrů a s měděným kotlíkem o obsahu 15 litrů. Děkuji za... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika