Příspěvky uživatele - 4.238

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bambus Phyllostachys pubescens, 21.11.2008
k tomu růstu - bambusová stébla vyrůstají v jakýchsi "vlnách" - u nás je hlavní vlna na jaře, kdy během měsíce vyrůstají nová stébla do své konečné velikosti, pak následuje obvykle růst větví a listů. Po zbytek roku rostlina "sbírá... celý příspěvek >
Japonská zahrada, 11.11.2008
Na několika fotografiích v knize  "Umění japonských zahrad" je zřetelně vidět že ty "dokulata" sestříhané keře bývají nejčastěji dorůžova kvetoucí listnáče - takže bych se také přikláněl k těm azalkám. Jakub
vlčí bob a ochránci přírody, 25.4.2008
tak dle mě tím byly myšleny především invazní rychle se množící rostliny které tu nemají pořádnou konkurenci...
čajovník, 20.2.2008
naději vkládám do zálivky měkčí vodou... když tak mi napište na mail, tohle nějak musíme vychytat (jakub.k76@seznam.cz)
čajovník, 20.2.2008
zkouším pěstovat čajovníky ze semínek od pana Rezla, nicméně mám podobný problém. Nejdříve jsem to připisoval malé vzdušné vlhkosti, tak jsem přemístil 2 největší rostliny do koupelny, ale moc to nepomáhá, uvidím na jaře. Nedávno jsem narazil na... celý příspěvek >
pěstování bambusů, 23.1.2008
je velmi málo bambusů které se popasují s trvale mokrou půdou, údajně by tam mohl prospívat phyl. atrovaginata
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika