Příspěvky uživatele - 120.208

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odruda Fuji v Cesku, 30.11.2013
Keby mi niekto pomiešal tie 4 odrody na hornej fotke tak nemám šancu to naspäť roztriediť.
Odruda Fuji v Cesku, 30.11.2013 Obsahuje fotku
Aký význam okrem marketingu má produkcia toľkých klonov z jednej odrody?
Red Prince / Red Jonaprince, 25.11.2013
Mohol by ste Váš TOP priblížiť aj trošku bližšie?
Pink Lady, 22.11.2013
Mohli by ste poskytnúť informáciu kde presne ste kúpili Pink Lady, hľadám túto odrodu už 3 roky po všetkých škôlkach a nič. Stále sa tu o nej píše ale v záhradníctvach o nej nikto nič nevie.
Podpníky M9, M26, 22.11.2013
Ideálny by bol podpník čo by rástol ako M26 a korenil ako mm106, ale to by som chcel asi veľa :-)
Karneval, 19.11.2013
Rovnako aj mňa by zaujímal názor na túto odrodu niekoho kto ju reálne pestuje aj konzumuje  :-)
Podpníky M9, M26, 19.11.2013
Topaza aj Jonagored mám 4 roky na MM106 teraz mali prvú úrodu Topaz 6 jabĺk, Jonagored 2, ešte som ich neochutnal - nechávam si to na vianoce. Nejde mi prioritne o veľké stromy ale o to aby som sa dočkal aj nejakej úrody. Pri tretej ako tak slušnej... celý příspěvek >
Podpníky M9, M26, 19.11.2013
Ďakujem všetkým za rady, z toho mi jednoznačne vyplýva nekupovať M9 a M26,  keď tak iba ako zdroj vrúbľov na preštepenie.  Samostatný podpník zohnať neviem čiže budem musieť zasadiť niečo čo sa dá zohnať na MM106 a o rok to preštepiť s... celý příspěvek >
Podpníky M9, M26, 19.11.2013
Dobrý deň, pri podpníkoch M9 a M26 sa uvádza že vyžadujú oporu. Mám to chápať tak že strom po celú dobu svojho rastu-životnosti vyžaduje oporu, alebo vyžaduje oporu iba pri vysadení a po 2-3 rokoch po zakorenení už túto oporu nevyžaduje?  Pokiaľ... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika