Příspěvky uživatele - 149.133

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Metaltec-1 - přídavek k oleji, 13.5.2006
 Hmm...- jeden chce trošku odlehčit téma......     Jo a uprostřed věty se nepíše velké písmeno -když už, tak příručka komplet. Ale češtinářský chatt jsem tu rozjet nechtěl.  Promiňte, zvláštní humor,... celý příspěvek >
Metaltec-1 - přídavek k oleji, 13.5.2006
Emajl není nutný. Musíte uznat, z nezávislého pohledu, že by to stejně nebylo průkazné -to ovšem neznamená že Vám nevěřím. Jak už jsem psal pouze jsem se chtěl informovat co je to za zázrak a narazil jsem na výše uvedenou stránku, nebylo to... celý příspěvek >
Metaltec-1 - přídavek k oleji, 13.5.2006
po 5 letech na pístu po celém obvodu znatelné znaky po opracování z výroby- znamená to že ty rýhy z výroby nepřekryl obrus píst.kroužky? A.Z  
Metaltec-1 - přídavek k oleji, 11.5.2006
Nemyslel jsem to zle. Sám jsem něco podobného, používal s ÚSPĚCHEM ve starším autě kvůli spotřebě oleje. Zajímají mě reakce- zkušenosti i jiných účastníků. Berte to jako prostor k diskusi  A.Z.
Metaltec-1 - přídavek k oleji, 10.5.2006
Mrkněte i dole na odkazy souvysejísích článků, je to docela zajímavé. A.Z.
Metaltec-1 - přídavek k oleji, 10.5.2006
Zapátral jsem a ejhle - http://www.rozhlas.cz/veda/portal/_zprava/224864 Nejsem v žádném případě odborník na tohle téma, ale tomuhle portálu jsem zatím docela věřil. A.Z.  
Motorová pila Oleo-mac, 17.4.2006
Používal sem taky 947 a musím říct, že tvůj názor se mi nelíbí, protože zhruba po 1/2 roce užívání při probírce lesu jsem se nesetkal s jedinou závadou. Nádržka benzínu vystačila vždy cca na 45min... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika