Příspěvky uživatele - 193.108

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Z čeho živý plot do těchto podmínek, 2.4.2015
Dejte osvědčený, habr či buk a mám plot i z acer ginnala, hezký, rychle roste, ale brzy na podzim opadává. Taky mám plot z tavolníku kalinolistého, rychlý růst, různé barvy, možnost střihat či volně. Vše opadavé, ale hranici i pohledovou clonu to... celý příspěvek >
Špendlíky či ryngle?, 9.1.2015
Již pár let se objevuje špendlík v prodeji, alespoň tady na Valašsku a Zlínsku. Mám ho zasazený cca před pěti lety a první úroda byl jeden plod před třemi roky a nyní dva roky nic. Tonda
Autento, 6.1.2015
Souhlas, koupím to co jsem si vysnil a nehledím tak na označení. Stalo se mi, že jsem měl řádně označené dvě slivoně a stejně to bylo něco jiného, co s tím po x letech, až začnou plodit. Prostě je to vždy sázka do loterie i tam, kde jste se nespálil,... celý příspěvek >
Výsadba jabloní, 19.12.2014
Nějaké stromky jsem sázel v druhé polovině listopadu, ale s těmi bochníky bláta... tak ty nosím na botách celý podzim, tím chci říci, že počasí pramálo souvisí s termínem sázení, si prostě nevyberete. Pokud bych měl co, tak to zasadím nyní, pokud... celý příspěvek >
Prodej ovocných stromků, 10.12.2014
Správně a odvoz zboží až domů a případně i zasadit :-) Tonda PS: žádám si expreso
Bosenská švestka, 3.12.2014
Nyní procházím Lidovou Pomologii, dívám se Vaněk vydání 1948 a je tam uvedeno u odrůdy Vlašky synonymum Bosenská. Taky je tam poznámka, že málokterá odrůda se pěstuje pod tolika různými jmény. 
Prospěšná ledovka?, 3.12.2014
Jiný kraj, jiný mrav. To u nás se říká o 106 . Jinak děkuji za upozornění, dneska nasypu do krmítek.
Šarka švestek, 21.11.2014
Děkuji za reakce, vzhledem k tomu, že mám spíše sádek, než sad a spotřebu mám taky malou (nepálím z ovoce), tak preferuji více odrůd na jednom stromě. Než tedy vezmu rouby od někoho, pojedu se podívat na daný strom v sezóně. Tonda
Výměna oleje v sekačce, 6.11.2014
Ale si souzníme, jsme se sešli i časově koukám :-))) Souhlasím, že je řada důležitějších věcí pro život, než vyleštěný stroj. Hezký den Tonda
Výměna oleje v sekačce, 6.11.2014
Měním dle uvážení a odhadu. Třeba v dubnu ši srpnu. Taky si myslím, že pokud budete poctiví a budete měnit co rok nebo jako já, jak se zadaří, třeba co druhý rok, tak ta sekačka vydrží srovnatelnou dobu. Někdy mám pocit, že to co nejméně opatruji... celý příspěvek >
Biogolden, 29.10.2014
Zaujala mne poznámka o trhlinách s výronem mízy. Mám sad s jílovou a vlhkou půdou a vpodstatě u všech jabloní mám problém s velkými trhlinami na kmenech. Jakou podnož zvolit na takovém stanovišti a případně jaký tvar (vřeteno, polokmen). Děkuji za... celý příspěvek >
Rider Husqvarna r 320 AWD vs. r 316TS AWD či něco jiného?, 20.10.2014
Taky jsem se rozhodoval mezi Stigou (hlavně cena) a Husqvarnou (dle mne kvalita). Vzhledem k tomu, že prodejce byl vstřícný při poskytnutí slevy, tak jsem koupil Husqvarnu 216AWD bez posilovače a i když jednoválec, tak ve svahu nemá problém a řízení... celý příspěvek >
Dřín (Cornus mas), dřínky a vše okolo, 15.10.2014
Mám zakomponováno v okrasné části, jarní kvetoucí dřín je ozdoba docela na dlouho. Vzhledem k velikosti, spíše malosti jsem dřínky zatím nechal jen ptákům. Hezký den Tonda
Jak zlepšit těžkou půdu?, 14.10.2014
Tak mne zaujal ten písek nevhodný pro stavebnictví o frakci 0až 1, kde se dá sehnat? Kupoval jsem zatím jenom ve stavebninách a tam je kopaný cca za 500Kč bez daně za tunu. Děkuji za info Tonda
Jaký nůž na roubování?, 25.4.2014
Tak musím souhlasit s panem Vysloužilem, že jde o komerční sdělení dle textu. Dle mé zkušenosti, letos jsem použil i jiné nože než jen můj starý KDS, šlo u všech o to, ho řádně nabrousit. Pokud byl nůž ostrý, tak se s ním dalo dobře roubovat i když... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika