Příspěvky uživatele - 169.98

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Likvidace hlodavců na zahradě - nebezpečí otravy pro psa, 10.6.2009
Děkuji za radu, přesně to jsem potřeboval vědět.
Likvidace hlodavců na zahradě - nebezpečí otravy pro psa, 10.6.2009
Dobrý den! Prosím o radu. Na zahradě (převážne trávník a ovocné stromy) o rozloze cca. 1800 m2 nám řádí hraboši a hryzci. Začínají se v trávníku propadat celé podryté časti a objevovat časté díry. V minulosti jsme se preventivně tomuto problému... celý příspěvek >
Profi motorová sekačka, 4.6.2008
Dobrý den! V značkách vyrábějících kvalitní motorové sekačky se moc nevyznám, tak prosím o radu: Na zahradu o rozloze cca. 2500 m2 potřebuji koupit sekačku. Doteď dobře sloužila sekačka Castel Garden (50 cm), motor Briggs a Stratton. Sloužila... celý příspěvek >
Náhrada za HQ 262 xp z druhé ruky, 24.1.2008
No, že vypadá jako krabice máte pravdu, ale už doma jednu takovov krabici mám a subjektivně můžu říct, že to provozu vůbec nevadí. Na druhou stranu však poměr hmotnost/výkon je naprosto špičkový a myslím že u ostatních farm. pil by jsme takový ani... celý příspěvek >
Náhrada za HQ 262 xp z druhé ruky, 22.1.2008
Neustále přemýšlím, čím nahradit tuto pilu, která už má hodně za sebou a neustálé investice do oprav už asi nemají smysl. Zatím se zdá, že výkonově stejná a přitom jednoznačně nejlevnější varianta je Stihl MS 390. HQ jsem odepsal - v požadovaném... celý příspěvek >
Dolmar, Stihl, Husqvarna nebo něco jiného?, 3.4.2007
Souhlasím s panem host - xxx.xxx.187.230, v poslední době mám pocit, že každá diskuze se v tomto fóru zvrhne na to, v čem je Dolmar lepší. Už mě to nebaví a taky to tady už skoro nečtu. Kterýkoliv dotaz na radu o koupi pily a to i když tam jsou... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika