Příspěvky uživatele - 152.71

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sršně - jak na ně?, 25.11.2013
Vosy? Sršně? Mouchy? - není problém: 1) Likvidace hnízd - použije se jakýkoli insekticitd, nejlépe organofosfát, (Reldan, Actelic, BI 58 EC New,) ředění 0,2%,  (to jest 2ml na 1 litr.vody), na 1 hnízdo stačí 20 až 50 ml roztoku, podle... celý příspěvek >
Krtek - a je to, 20.11.2013
Už jsem to tady psal. Na krtky stačí malý drobný psík.  Rasa: Parson Russel terrier, nebo Jack Russel terrier. Pes. Čubička je méně výkonná, řekl bych, že je líná, i když loví taky. Za rok 2012 psík zabil 9 krtků,  za 2013 dostal 5... celý příspěvek >
Sklerociová hniloba česneku, 10.11.2013
typické napadení Fusarium oxysporum. Možno použít Horizon 250. Lepší je Topsin 70 WP, ze starších zásob,  nebo dostupnější Topsin M 500 SC. Moření 0,2%, postřik 0,025% nejpozději do poloviny května.
Sklerociová hniloba česneku, 10.11.2013
klidně můžete. Ovšem Sulikol K (dnes Kumulus) potlačuje pouze roztoče Vlnovníka česnekového. Nepůsobí na kořenové roztoče.  Doporučuje se také jarní postřik (rostlina má 3 listy) 0,4% Sulikol K, resp. 0,3% Kumulus. Taky můžete použít Solfatan,... celý příspěvek >
Jak se zbavit krtka, 1.11.2013
Vyzkoušel jsem kdejaký plašič na krtky, pár měsíců to fungovalo, pak si potvory zvykly a řádili dál. I pořídil jsem si malého pejska (na doporučení)  rasa Parson Russel terier (může být i Jack Russel terrier). Je to rozený krtkovrah a... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika