Příspěvky uživatele - 29.74

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Moje zkušenosti s kadeřavostí, 19.11.2013
Dávám 1 postřik Kuprikolem po opadu listů na celou zahradu (50 broskvoní, 90 různých ostatních druhů) a v době rašení broskvoní 1 postřik Dithane Neo. Kdysi dělal VÚ ovocnářský v Bratislavě výzkum a zjistil, že podzimní postřik významně snižuje... celý příspěvek >
Spomalení rustu, 19.11.2013
Koupil jsem jej před 5 lety, byl to už pěkný 2m vysoký stromek na ptáčnici, dnes má 4m, průměr koruny 4m. Plody váží 6-7g. Kaštánka je možná drobnější. Po opadu listu stříkám Kuprikolem, v době postřiku broskví na jaře dám Dithane Neo. Ve... celý příspěvek >
Boscova lahvice, 19.11.2013
Dala by se sehnat v Praze - Středočeském kraji? Děkuji za info. J.
Odrůdy okrajové polohy, 19.11.2013
Prkno umístím na jižní stranu kmene a přichytím provázkem (nebo drátem) ke kmeni. Nutno odhadnout - při slunečném dnu změřit, zda kmen zůstane zastíněn od 10 do 15 hod. Prkno šířky 20 cm zastíní kmen tlouštky do 5-6 cm. Na tlustší kmeny mám staré... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika