Příspěvky uživatele - 230.22

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Borůvky kanadské, 17.11.2013
Chcelo by to prerátať na kalkulačke. Pri väčšom množstve pestovaných rastlín sú lacnejšie veľké balenia substrátov a hnojív. Na druhej strane, granule sú koncentrované organické alebo organominerálne hnojivo, ich ročná spotreba je minimálna. Výhodou... celý příspěvek >
Borůvky kanadské, 17.11.2013
Nepestujem až také množstvo čučoriedok ako páni Roman či Standa. Na mojích 6-7 kríčkov mi krabica granúľ ročne bohate stačí, investícia sa mi oplatí. A to mi ešte ostane tretina obsahu pre azalky. Neviem ako "voní" pravé peruánske guáno, ale keď... celý příspěvek >
Borůvky kanadské, 17.11.2013
"Hnojit boruvky ciste granulovanym slepicim trusem (nebo z vlastni produkce)  je urcite naprosto nevhodne" Tentoraz je "drobný" omyl na Vašej strane, p.J.R. Nepísal som, že používam výhradne hydinový trus. Vaša interpretácia môjho príspevku... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika