Příspěvky uživatele - 134.129

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Drnovice 2013, 11.12.2013
Dobre, ze se to tu objevilo. Diky! Jestli se nepletu, celkova chut se do vysledneho souctu pocita 2x-ma nejvetsi vahu na kvalitu dane odrudy. Zdravi Mittwoch
Ošetřování, ochrana meruněk, 29.11.2013
Kdyby tak chodily z blizkeho lesa i na krtky. :-(Nevadi mi hromadky krtincu po zahrade. Ale ze ty potvory komplet poddolovavaji mlade stromky.:-(Je to logicke - vysadbove jamy jsou plne zizal z kompostu. Zda se mi, ze na J-TE-Ecka a broskvone to... celý příspěvek >
Topaz, 20.11.2013
Pane Kaněro, nerad se s Vámi znovu pouštím "do křížku", ale s některými z Vašich myšlenek se nelze ztotožnit. Souhlasím, že vlast střížovických rezistentů jsou Střížovice, ale na adaptovatelnost pro Moravu to má, dle mého, pramalý vliv. Nebo čím se... celý příspěvek >
Slivoň Hollywod, 14.11.2013
Jestli hledate, pane Rosti&slaviku, neco slivonove mene tradicniho, sel bych do Bellamiry. Zvlastni aroma, supr plodnost, vetsi nez Nancy... List nebude cerveny, ale bude to k jidlu.;-)
Koreňový systém Myrobalánu, 14.11.2013
Kdyz uz zde hodnotime korenovy system myrobalanu, pridam neco malo mych zkusenosti. Pestuju si uz roky vlastni podnoze-semenace. Rust maji velmi vyrovnany, afinita 100%. V prubehu sezony odstranuji max 5-10%, ktere se mi nejak nezdaji-krpate,... celý příspěvek >
Nejranější odrůdy meruněk, 14.11.2013
"Ale aj keby bolo miesto, povedzte, čo by som robil s toľkými marhuliami?" Takové rouhání! :D Meruněk není nikdy dost - marmelády, koktejly, knedlíky, buchty, meruňkovice, nebo prostě jen tak - 10-20 kousků při procházce zahradou!... celý příspěvek >
Topaz, 13.11.2013
Ja bych to tak cerne nevidel. Zkratka tzv. rezistentni (Vf) odrudy jsou ted v mode. Nebal bych se, ze ty starsi, mnohdy citlive k beznym rasam venturie, upadnou v zapomneni. Tak jako jsou znovu v mode zvonace, velke bryle, a mnohe dalsi. Situace byla... celý příspěvek >
Termíny řezu a střihu, kdy je na co čas, 7.11.2013
Myslim, ze jsou zajimavejsi temata k diskuzi. Je naprosto jasne co motivuje velke podniky, majitele vetsich sadu a nedockavce k predjarnimu rezu jiz behem zimnich mesicu. Loni jsem byl tez tlacen casem a mel velke plany. (Nasleduje ponauceni.) Inu... celý příspěvek >
Gaskoňské šarlatové, 31.10.2013
Tez jsem majitelem teto odrudy - strom jak hrom. Pridam se castecne k nazorum predchozich dvou panu - z asi 30 odrud na zahrade trpi nejvice monilii a take dost cervivi. Vuni i chut ovsem miluji - avivaz mi rozhodne nepripomina. Mosty jsou z nej... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika