Příspěvky uživatele - 227.190

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
otacky, 17.3.2009
Pravděpodobně myslíte maloktraktor slovenské výroby (obdoba, respektive modernější bratr malotraktoru Vari), jenž se vyráběl a stále vyrábí ve žluto-modrém provedení, no a dle uváděného výkonu to bude zřejmě 2 taktní motor. No a teď k věci, dle mého... celý příspěvek >
Jaký řetěz pro vetší zátěž, 18.3.2008
Těžko se radí, poněvadž to že se Vám tak rychle tupí řetěz může mít více faktorů, jako např. nedokonalé broušení pilníkem, technologie řezání atd. Já osobně používám Oregony jak L, tak D typy, kdy se dá v případě potřeby využít jejich výhod, i... celý příspěvek >
Otáčkoměr, 20.2.2008
Jaká je ta možnost ohledně otáčkoměru?
Předělání Vari převodovky T 20 2 1 na 3 1, 2.2.2008
A tak to je škoda, měl jsem za to, že je konstrukčně stejně řešená a tudiž stačí zaměnit některou z hřídelí, poněvadž jsem neměl žádnou rozebranou, tak proto ten dotaz, protože mi obě převodovky připadaly stejné. Díky za reakci. 
Předělání Vari převodovky T 20 2+1 na 3+1, 2.2.2008
Zdravím kutily a domácí mistry, mám dotaz, zda se už někdo zaobíral touto myšlenkou nebo zda ji už někdo realizoval. Ona totiž orig. DSK 317 je docela drahá a ta předělávka by nemusela být tak finančně náročná. Za případné odpovědi, či náměty... celý příspěvek >
MT 7 Uni, 30.1.2008
Díky za radu, stránky jsem navštívil a info Vaše i na daných stránkách jsou v podstatě dostačující.
MT 7 Uni, 21.1.2008
Četl jsem na těchto stránkách samou chválu na tuto mašinku, ale na internetu žádná zmínka, či foto výrobce. Údajně je lépe řešena než VARI. Vyrábí se to ještě vůbec? Děkuji za reakce, či případné foto.
Malotraktor dvoukolový Balcar, 18.1.2008
Právě že ty Vari stroje pokud se ukáží tak je hned po nich a dost často jsou ceny kapku nadnesené, ale je to zřejmě o obchodním duchu. No a hlavně se prodávají 2 takty, či staré Terry., což si myslím není to "pravé ořechové". Právě, že jsem... celý příspěvek >
Malotraktor dvoukolový Balcar, 18.1.2008
No, v podstatě na práci na zahradě, občasnou orbu, ale rád bych jej využil při práci v lese pro usnadnění manipulace s pořezanými částmi stromů, přece jen záda má člověk jedny a už se občas začínají ozývat. Takže se dívám po nějakých ojetých... celý příspěvek >
Malotraktor dvoukolový Balcar, 18.1.2008
Zdravím, má někdo paktickou zkušenost těmito stroji, zřejmě se již nevýrábějí, ale občas se mihne v inzerci.Zajímala by mně převodovka, případně zda má uzávěrky apod, případně srovnání s Vari, či Agzat. Díky za reakce.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika