Příspěvky uživatele - 227.45

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dolmar ps 400 rv.1996 zahadzuje sviecku, 11.5.2014
zdravim vas mam tutu stasriu pilu do teraz mi sla dobre no len mi teraz zahadzuje sviecku ako keby bola prechvastana neviem co stym pomoze mi niekto kto sa vyzna a da sa pozhanat na tu pilu olejove cerpadlo dakujem.
Jakou odrudu třešně na slivovici?, 12.1.2014
Toto zaslúži hlbšie bádanie, dali ste tam dýne ako tekvicu alebo dýne ako dynu/melon/.Dik za objasnenie.N.K. 
Granát - vhodná odrůda zrající mezi rannými a pozdními třešněmi, 12.1.2014
Vie niekto porovnať Granát a Vegu?Mala by byť tiež v 4 čerešňovom týždni.Dik.N.K.
Klejotok, 12.1.2014
Dakujem obom pánom.N.K.
Jaké odrůdy ovocných stromů?, 6.1.2014
Lučenecká kotlina, je to len cca 260 m nad morom, ale je to mrazová dolina, v zime veľmi zima, v lete subsaharská Afrika.Zrejme sme v oblasti, kde meteorologovia do buducna prorokuju step.Snažim sa nasadiť ovocné stromy aby som nahradila starý sad... celý příspěvek >
Hodnocení meruňkové sezóny 2011, 5.1.2014
S tou Velkopavlovickou máte pravdu pán Paľo mal som ju v rokoch 1997-2002, v mojej ťažkej ílovitej pode vydržala 4 roky a v piatom roku na jar odišla na apoplexiu, namiesto nej som na to isté miesto kde rástla zasadil na jeseň... celý příspěvek >
TopTaste?, 18.12.2013
Mohla by to byť veľmi vhodná odroda na povidla pán Petr keby bola úplne olučiteľná od kostky. Takú Toptaste ako má pán PaR by som chcel. Jano
Stanley - jedna z nejužitečnějších odrůd minulosti, 18.12.2013
Na lekvar je doporučovaná aj Presenta ale tá sa hodí len len do veľmi teplých oblastí u mňa by nedozrela.V roku 2010 nedozrela ani v Uherskom Hradišti a to je už čo povedať. Jano
Stanley - jedna z nejužitečnějších odrůd minulosti, 18.12.2013
Mal som kedysi Bystrickú slivku, vykopal som ju kvoli silnej šárke mesiac pred dozretím jej opadali skoro všetky plody, dokiaľ bola zdravá tak jej chuť bola omnoho lepšia ako u Stanley. Mám za to že Stanley je slivká vhodná skor na... celý příspěvek >
Stanley - jedna z nejužitečnějších odrůd minulosti, 18.12.2013
Tak to buďte šťastný že sa Vám podarilo zohnať Toptaste idúce od kostky.Jano.
Boscova lahvice, 12.11.2013
Dobrý večer pán Paľo, ja tiež nemám toho miesta na výsadbu veľa.Jano
Nejranější odrůdy meruněk, 12.11.2013
Napísal som pevné plody nie tvrdé, pod pojmom pevné myslím to že dužina po dozretí nie je citlivá na otlačenie. Jano
Trojica najlepších, 28.9.2013
Ako sa Libor vyvíja dozrievanie vášho Topendu, minulý rok ste ho o tomto čase už mali zrelý. Jano
Elena, 28.9.2013
Ja som o nej tiež uvažoval, ale v teplých oblastiach Slovenska (Piešťany) je zrelá až okolo 10 októbra, u mňa na severozápade Slovenska by bola zrelá až okolo 25.10., ak by vobec dozrela a nezhnila na strome, ono to nie je nič príjemné keď... celý příspěvek >
Elena, 27.9.2013
Pán Vysloužil som rád že je Elena vhodná na povidla, práve takú vhodnú na povidla hľadám, o odrode Verity som ešte nepočul a ani neviem že by ju na Slovensku niekto predával. Jano
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika