Příspěvky uživatele - 105.132

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaké smáčedlo?, 27.7.2017
Niektore maju vlastnost detergentu, ale nevbude ich vela. Napr. sylit.
Nízkootáčkový odšťavňovač, 14.7.2017
A zase ty fleky na listech rajcat, 1.6.2017
má to len Býči srdce... to by mohol byť infarkt , ak by to chytlo aj Bejbino F1 tak treba sa obrátiť na pediatriu
Šitt či nešit, aneb co napověděly meruňkové mrazy?, 25.4.2017
Kedy sa da poznat, ze plodiky marhule boli poskodene mrazom?
Přeseknutí kořene třešně - zvládne to?, 25.4.2017
Je to naznak, ze co sa da a co nie. Nech si zadavatel vlakna zhodnoti, ci to riskovat. Mne sa zda zasah popisany v knihe tiez dost brutalny, ale zrejme stromy nieco zvladnu, ako pri rezu koruny.
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 27.3.2017
Pre tych, co vedia anglicky, je tu zaujimave citanie o objave, ucinkoch, odburavani, atd atd...
Jak zasadit jahody?, 13.3.2017
Hani, ak budete polievat vydatne do ryhy medzi radmi, tak sa jahody zavlazia zboku a zospodu vzlinanim ku korenom, co nie je tiez zle riesenie.
Rajčata 2017, 9.3.2017
Musi tam byt ornica. Ja som navozil nejaku vrstvu pri zakladani zahrady, takze mam aj v 50 cm plnohodnotnu ornicu. Ak je tam pieskova strkova ci ilova zemina, tak je zle. Da sa to obohatit aj pri sadeni 
Teploměr, 3.2.2017
Mozno nasledovne dni +7 bude. Teplota nie je to jedine... casto je dolezita vlhkost vzduchu, zrazky. A co takto kupit hlasic plesni, to by sa dalo pouzit? Digitálny teplomer/vlhkomer s hlásičom výskytu plesní Techno Line WS 9420
Polyversum na rajčata (i jinou zeleninu), 10.1.2017
Skusal som, ale nikdy sa mi nedarilo najst cas, aby som do toho siel naplno. Vyskusal som to mnozit. Zbytok postreku som zmiesal s vyluhom cerstvo nasekanej travy + lyzica cukru+vriaca voda. Po vychladnuti som pridal zbytok postreku. Po jednom dni... celý příspěvek >
Rašelina z rybníka, 10.1.2017
Urobte si nejake zmesi s vasou zahradnou zeminou v roznych pomeroch a dajte do nadob. Uvidite, ako zadrziava a prepusta vodu. Skuste do toho nieco nasadit... da sa s tym pekne experimentovat. 
Elektricky zahradny rosic, 4.1.2017
Nie je pravda, elektrickych rosicov je plno a predavaju sa najma v oblastiach, kde su problemy s komarmi. Ak si chce niekto v tropoch postriekat zahradku v ktorej ma komare, lepsie sa hodi zariadenie na 1-3 L kvapaliny, ako velka masina na 10 L a... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 4.1.2017
Je pravda, ze do sklenika by sa hodili ine rastliny. Nemyslim si, ze bujny rast v skleniku suvisi len s teplotou. V Grecku, Chorvatsku rajciny na mna neraz posobili dost uboho, i ked teploty v noci boli bezne nad 20 stC... o teplotach cez den... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 19.12.2016
V nasledovnom článku sa otvorene píše, že syngenta si robí zo zákazníkov bláznov a predáva nehybridnú starú odrodu a vydáva za svoj produkt.
Rajčata 2017, 19.12.2016
Skúsenosti o pestovaní Kumata zo semien a pochybnosti o tom, či je Kumato vôbec hyrbid F1 majú asi viacerí...: BTW, ktoré obchody mi odporúčate navštíviť na SLovensku, aby som kúpil plod Kumata?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika