Příspěvky uživatele - 218.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradnické nůžky dvojsečné vs. jednosečné, 26.11.2013
Pánové, dozvěděl jsem se všechno možné, ale pořád neznám stav utkání.
Výběr domácí vodárny ke studni, 11.11.2013
Dobrý den, v rodinném domku přecházíme z veřejného vodu komplet na zásobování vody z vlastní studny. Voda bude k pití, praní i na zavlažování zahrady. Jsme čtyři, tak jednou jednou za 14 zaléváme zahradu (cca 320m2). Máme spočítáno, že naše přibližná... celý příspěvek >
DSK317 - repase, 8.11.2013
To co píšete je ve velmi velkém rozporu s tím co doporučují výrobci. Tady dostává mechanika na prdel. Ano, musíme se rozdělit. Vy si založte nové vlákno a ostatní se budou držet tématu.
Seříznutí kosiště - ano, nebo ne?, 25.8.2013
NK: Tohle je off-topic, dotaz netýkající se seříznutí kosiště. Občas dělám některé věci tak jak jsem je kdy viděl dělat jiné lidi nebo jak jsem to kdy prvně zkusil. V zásadě ale dělám některé věci jako většina praváků a některé zase jako většina... celý příspěvek >
Dolmar MS-335.4 U, 24.8.2013
Fatální překlep, který znalcům ACEA výkonostní třídy jistě neunikl. --oprava-- Já jsem se myšlenkově k "lehkoběžnému" oleji s NIŽŠÍ HTHS viskozitou (výkonostní norma ACEA A1/B1) a viskozitou SAE 5W-30 dopracoval... HTHS viskozita je dynamická... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika