Příspěvky uživatele - 28.202

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pěstování rajčat v pytlích, 11.3.2014
Šly by na to použít třeba odpadkové plastové pytle?
Jak zrušit starý septik?, 26.2.2014
Dorbý den, poradil bych se s nějakým prodejcem plastových nádrží, který má s likvidací jímek určitě zkušenosti.
Materiál (typ dřeva) na nezastřešenou dřevěnou terasu, 6.11.2013
Pokud chce někdo bezůdržbový materiál, je plast ideální. Co si však budeme povídat... dřevo je dřevo, je to živý materiál, staletími prověřený ve stavebnictví, přírodní. Jen hlupák si z něj cokoliv postaví a přitom jej alespoň nějakým základním... celý příspěvek >
Plastová zatravňovací dlažba, máte někdo zkušenost?, 18.9.2013
Dobrý den, nedávno jsem diskutoval na řadě diskuzí zatravňovací dlažbu od firmy Puruplast. Řešil jsem podobný problém. Příjezdová cesta na pozemek (cca 7m). Cesta je ve svahu a tak jsem se chtěl poradit, jestli to plastovka udrží. Na základě mnoha... celý příspěvek >
Vliv septiku na trávu, 16.7.2013
Dobrý den, nedávno jsme si pořídili chatu a postupně ji rekonstruujeme. O víkendu jsem zjistil, že je nutné vyměnít a nový a větší septik. Po poměnrě úmorném hledání jsem si vytipoval AS-PP SEPTIK ER, EO. V této souvislosti mám několik dotazů u... celý příspěvek >
Znáte dlažbu z kamínků a pryskyřice?, 9.2.2012
Známe. Dokonce už rok mi pár pytlů těchto kamínků leží v šopě a čekají na svůj čas. Na jaře s tím budeme obkládat verandu s pár schody. Tak jsem zvědav jak to půjde. Doufám, že dobře, nechce se mi u toho vztekat. Veranda a zatravňovací dlažba před... celý příspěvek >
Terasa z bangkirai, 13.1.2012
Přesně tak, bezudržbové není snad vůbec nic a dřevina na terase není vyjímka.  Já teď spíše uvažuji o terase Twinson. Kde se mi líbí, že je namíchaná přirodnina a PVC, na fotkách to nevypadá vůbec špatně a nemá za mokra klouzat :)
Program na návrh zahrady, 13.9.2011
Zdravím, dělali jsme novou terasu, ze které máme přístup přímo na zahradu. Chtěli jsme, aby terasa vypadala přírodně, proto jsme si vybrali materiál twinson terrace. Materiál vypadá přirozeně a zároveň díky PVC zůstává neošlapaný a vydrží v dešti.... celý příspěvek >
Variabilní kompostér, 10.5.2010
Dobrý den, jsem zahradnice - začátečnice a chci vás poprosit o radu. Máte někdo zkušenosti se síťovým kompostérem od firmy puruplast? Děkuji. :)
Chlazení piva, 8.7.2008
Zdravím, uvažuji u koupi sodobaru (chlazení) u firmy cesk. Mají slušný výběr, ale nevim jaký vybrat,  poradíte? Díky
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika