Příspěvky uživatele - 32.20

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Slivovice - kvas, 6.11.2013
Vážený pane (s tímto oslovením jste začal vy já jej sice nemám rád, ale budiž), Vyhlašuju příměří. A na vysvětlenou proč jste ze stejného ovoce a stejného množství kvasu dosáhl stejnou nebo lepší výtěžnost bych dodal, že nevíte jakou by měli... celý příspěvek >
Slivovice - kvas, 5.11.2013
Vážený pane. Nikde jsem nenapsal že přidáváte do kvasu kupovaný cukr. Napsal jsem že alkohol ze sacharozy je totéž jako alkohol z fruktozy a glukozy. A že je to tentýž alkohol. Taky jsem napsal že sacharoza není nic umělého nebo nepřirozeného. V... celý příspěvek >
Slivovice - kvas, 4.11.2013
Vážený pane. Možná jste si nevšimnul že nijak neobhajuju přidávání cukru do kvasu. Reaguju na dotaz "a hexoza je co?". To že si někdo vysvětlení chemické podstaty štěpení disacharidů a kvasného procesu jako příležitost k doslazování kvasu je jeho (a... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika