Příspěvky uživatele - 115.76

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
jaké stromky ke zdi, 26.1.2008
Na tuto stranu bych ovocné stromy vůbec nesázela, nedostatek slunce.
Co dodat, 26.1.2008
Já přes zimu vůbec nezalévám a rostliny mám přes zimu ve sklepě, vyndavám je až tak koncem ledna pak je přesadím do nové zeminy a dám na okno a až se začnou objevovat špičky poupat tak začnu pozvolna zalévat, rostliny dám na balkon po zmrzlých a... celý příspěvek >
Pieris japonica, 22.1.2008
Jedná se skutečně o semena, květenství vypadá úplně stejně, tak aby jste si neodstřihla květy, které tam už mohou být nasazeny. Jarka
Jak granulovaný kravský hnůj, 20.1.2008
Já dávám granulovaný hnůj do truhlíků a po rajčata při výsadbě, ale na větší plochy je to asi dost drahá záležitost. Myslím, že tento druh hnoje je na přímé hnojení rostlin. Jarka
Buddleja D. Royal Red, 18.1.2008
Naprosto se všemi souhlasím,je to velice nenáročný keř ale je potřeba ho každý rok důkladně na jaře seříznout, má radši závětří a hlavně hodně slunce. Jarka
Trvalky na záhon, 18.1.2008
Záhony na jih jsou nejlepší na pěstování letniček a jestliže chcete pěstovat také trvalky bude nejlepší udělat skupinky trvalek a letniček a také záleží jestli nemáte záhonek u domu nebo plotu, protože tam je potřeba sázet vyšší druhy do zadu a pro... celý příspěvek >
Sieberz - katalog, 16.1.2008
Dostala jsem poprvé katalog ale už při jeho prohlédnutí jsem byla překvapena tím, že vůbec je někdo kdo může uvěřit tomu co tam je. Dle mého názoru je to paskvil, ať se jedná o barvy a nebo o plody a květy, vždyť to není vůbec reálné a ty jejich ceny... celý příspěvek >
Tulipány, 16.1.2008
Souhlasím s paní /slečnou/ Evou a skutečně, jestliže si koupíte nové odrůdy tulipánů, tak je nejlepší je každým rokem vyndavat a znovu na podzim zasadit. Botanické tulipány velice chutnají myším, hlavně ty s malými květy, jinak se mi osvědčilo... celý příspěvek >
Rododendron x Skimie, 4.12.2007
Velký vítr nemají rády žádné rostliny ale ze stále zelených by snad mohly vyhovovat nějaké tisy nebo skalníky a když je budete vhodně kombinovat třeba s bohyškami, které mají rády stín můžete vytvořit docela hezkou kombinaci. Hodně zdaru přeji.
Rychlokurz zahradničení, 16.10.2007
Po přečtení Vašeho přízpěvku, nevím nač se ptáte, když jste si vlastně sama odpověděla, i když najdete někoho kdo Vám poradí stejně budete muset sama občas nahlédnout do knihy nebo časopisu a chybama se člověk učí a tak je to i na zahradě a bude... celý příspěvek >
žloutnutí listů rododendronů, 4.7.2007
Nemám sice tolik rododendronů jako paní Ivana ale mám je již spoustu let a za ty roky jsem vypozorovala,že v této době pravidelně opadávají menší listy a listy,které jsou moc hustě u sebe,jestliže jsou nové přírůstky v pořádku tak nevím v čem je... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika