Příspěvky uživatele - 62.254

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Smíchání dvou kvasů?, 5.11.2013
Pokud by se proces kvašení předčasně zastavil, doporučil by jste jej opět spustit  (nastartovat)?
Smíchání dvou kvasů?, 5.11.2013
Bojím se zeptat, ale co když smýcháme kvas z mirabelek s kvasem z jeblek?
Grace Star, 14.6.2013
Z novejsich odrud skorych tresni unikajici vrtuli me v popisech zaujala svymi vlastnostmi odruda Helga (VSUO Holovousy). Plodna, stredne velke plody, velmi odolna praskani v destich. Zdravi Mittwoch
Stavba udírny s grilem svépomocí, 9.10.2011
Zdravím všechny příznivce stavaře-amatéry a uzeného . Děkuji všem za příspěvky a vložené fota, která mi jsou inspirací a odpovědí na mnohé otázky spojené se stavbou krbu s udírnou, do které se co nevidět pustím, protože nejdříve si to musím... celý příspěvek >
Křovinořez husqvarna 250 R - nestartuje, 9.7.2010
Dnes jsem otevřel ručku s ovládáním a všiml si, že OFF poloha je spojený kontakt a ON jej rozpojí. Tak to při vypínání stroje odvede napětí ze svíčky? A ten kouř z výfuku naznačuje, že se tam něco vznítí. Tak nevím. Když jsem srovnával kompresi s... celý příspěvek >
Křovinořez husqvarna 250 R - nestartuje, 9.7.2010
Jo tak benzín jsem vyměnil. Nic se nezměnilo. Postupoval jsem podle instrukcí, ale bez úspěchu. bez svíčky a vypnuté jsem to protočil a z otvoru po svíčce se rozprašovala směs. Když jsem to chtěl opět zkusit nastartovat tak z výfuku vychází... celý příspěvek >
Křovinořez husqvarna 250 R - nestartuje, 8.7.2010
Zdravím vás a jsem rád, že tu vedete tuhle debatu. Mám totiž taky problím s tím, že nenastartuju vyžínačku Stihl FS 44. Stejný problém jaký je u vzniku tohoto článku. Jiskru to háže když mám venku svíčku a při startu to vypouští z výfuku obláčky... celý příspěvek >
Lze využít drtič větví i na ovoce?, 20.9.2009
Mám také tento způsob odzkoušený a je super, jen pod řezací nožovou hlavu přidávám pro jistotu fíbrovou podložku, aby se štáva náhodou nedostala do motoru.
Stříbrný smrk - černání jehličí, 2.7.2009
Dobrý den. Máme u domu asi 10 metrový smrk, u kterého se letos z jara začalo objevovat černání jehličí s následným opadáváním.Asi v polovině května se po kmeni producírovala obrovská hejna černých brouků s dlouhýma nohama a kulovitým měkým... celý příspěvek >
Udírna - návod, 31.3.2009
měl bych zájem nahlednout na fotky té udírny
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika