Příspěvky uživatele - 15.171

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Heliodor, 13.11.2013
Kde ste zohnali Lunu na MM106?  U nás stále jablone len M9 alebo M26. pred mesiacom som bol v Piešťanskom Plantexe všetky odrody iba M9 a M26 sem tam A2. Chcel som aj iné odrody ale nakoniec som nič nekúpil.
Fuji Zhen Aztec, 6.11.2013 Obsahuje fotku
Dá sa niekde v Čechách alebo na Slovensku kúpiť tá odroda na obrázku vľavo?  Napriek snahe sa mi nepodarilo nič nájsť.
Red Prince / Red Jonaprince, 6.11.2013
Ďakujem všetkým za rady a informácie.
Red Prince / Red Jonaprince, 4.11.2013
Máte krásne jablká, zaujímalo by ma akú majú obidve odrody skladovateľnosť. Vydržia Vám až do jari?
Red Prince / Red Jonaprince, 4.11.2013
Uvažujem o zakúpení tejto odrody, našiel som však o nej veľmi rozdielne údaje o skladovateľnosti. Na sumperacek.cz sa uvádza skladovateľnosť iba jeden mesiac, na iných weboch do konca roku, ale na zahradnictva Čaklov sa uvádza skladovateľnosť do... celý příspěvek >
Nektarinka nechce dozrieť, 28.10.2013
Tak som ich včera obral a dal do bedničky na jablká, uvidím či skôr dozrejú alebo zhnijú... :-)
Heliodor, 28.10.2013 Obsahuje fotku
Na treťom mieste skončil GLOSTER, na štvrtom RED JONAPRINCE, na piatom GOLDEN
Heliodor, 28.10.2013 Obsahuje fotku
25-26.10 2013 sa v Trenčíne konala výstava Jahrada 2013 (asi Jablko + Záhrada ) spojená s vyhlásením súťaže Jablko roku 2013 na Slovensku. Zvíťazila odrofa Heliodor pred Fuji.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika