Příspěvky uživatele - 153.9

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
"Nůžky se stranově převrácenými břity" alias pro leváky, 11.12.2018
Horní břit je uchycen šroubem - bude se pravděpodobně samovolně povolovat. Horší je, když je horní břit uchycený čepem, který se při stříhání silnější větve ulomí (střihne). Jednou jsem pět podobných nůžek koupil ve výprodeji na takové to... celý příspěvek >
Prosím o pomoc s určením odrůd, 19.10.2018
Kdyby to byla moje zahrada a moje jablka, tak by 1. byla Vanda a 2. Alkmene.
Odrůda hrušně na Valašsko, 16.10.2018
Jediná odrůda, která nám kdy na Valašsku dozrála a spolehlivě plodí, je Konference.
Odrůda hrušně na Valašsko, 16.10.2018
Jediná odrůda která nám kdy na Valašsku dozrála a spolehlivě plodí je Konference.
Co je to za rostlinu?, 11.10.2018
Hodně jedovatý plevel.
Jakou odrůdu vybrat, 10.10.2018
Vanda padá, ráda a hodně, při vyšším tvaru budete časem na podzim šlapat v rozbitých jablkách. Hlasuju taky pro Rubinolu, i když i ty další odrůdy nejsou ani náhodou špatné.  Rubinola vypadá hezky, strom si sám vytváří rozumný tvar... celý příspěvek >
Jakon, 9.10.2018
Nádoba - např. maltovník, jakony zasypat - spíš prosypat - rašelinou. Do sklepa, rašelinu držet přes zimu mírně vlhkou.
Padání ořechů i s rubinou, 8.10.2018
Letos po té spoustě slunečných dnů i nám ořechy na stromě zčernaly - už koncem srpna. Vždycky na straně ke slunci se utvořila černá skvrna uvařené hmoty, která se po vysušení (na stromě) přilepila na skořápku ořechu vevnitř a nešla sundat. Ořechy... celý příspěvek >
Prosím co je to za houbu?, 23.9.2018
Je to hodně špatná fotka... taky hlasuju pro kozák.
Kočka na zahradě, 17.9.2018
Vážený nemilovníku koček... všechno souvisí se vším. Takže až vy zlikvidujete všechny kočky v okolí a až vám následně hryzci zlikvidují stromky, ptáci sezobou celou úrodu, kuny se nastěhují na půdu, hraboši se dostanou k uskladněným bramborám... celý příspěvek >
Réva v občas zaplavené oblasti, 13.9.2018
Mám révu na pozemku s hladinou vody kolem půl metru, v letošním roce kolem metru, některé hlavy mají dvacet let a více, byly tam i v době záplav.  Réva roste jak z vody  a plodí krásné hrozny.
Jak odehnat kosy?, 28.8.2018
Zkusit dát pod kůru síť? Když jim nepůjde hrabat, třeba to vzdají. Nám takhle zničili namulčovaný záhon jahod, jahody vyhrabali. Natáhli jsme nad záhon provázky a je klid - ovšem není to nic "na parádu".
Určenie odrôd jabloní po dedovi, 25.8.2018
Lord Lambourne?
Borůvka Patriot větve se plazí po zemi, 24.8.2018
Ustřihnout nové větve je škoda, připravíte se o úrodu. Lepší bude podepřít je nebo vyvázat. Můžete už teď, stačí i příští rok. Hlavně už teď nehnojte, jedině tak Podzimem. 
Suchu odolnější zelenina, 24.8.2018
Docela mně "nadzvedlo" jak málo stačí k tomu, aby se i mezi zahrádkáři vyprofilovali domovní důvěrníci a aktivní svazáci. Zahrádkáři jsou určitě ti poslední, kteří by s vodou nehospodařili rozumně. Jádro suchého pudla je zcela jinde.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika