Příspěvky uživatele - 167.44

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Roubování, 27.10.2013
Scháním rouby rezistenzních odrůd jabloní, především odrůdu Rozela, Opál, Rajka či Rubinola. Může mi někdo poradit na koho se obrátit? Děkuji předem za odpověď Radek Barkman
Mravenci na stromech, 19.8.2013
Tak po dvou měsících po nátěru jsem nezaregistroval na stromech výskyt byť jen jediného mravence. Nátěr i po deštích stále lepí a mravenci nemají šanci se přes něj dostat. Chemstop jsem koupil v OBI a jistě je k dostání i jinde. Takže doporučuju.... celý příspěvek >
Mravenci na stromech, 19.6.2013
I já mám brosvoň plnou lezoucích mravenců. Mšice tam nejsou, ale mravenci tam jistě nic užitečného nedělají. Koupím odpuzující nátěr proti mravencům pod názvem Chemstop. Natře se pás na kmen a mravenci se přes něj nedostanou. Odpuzuje je. A především... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika