Příspěvky uživatele - 173.180

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Enterprise, 26.10.2013
Gratulujem k novej odrode Palo. Pripajam nemecke informacie - vyzera celkom dobre/papierovo ten Enterprise - podla hodnotenia svajciarov lepsi nez Rubinola! -  ak budes strihat a ostane vrubel naviac urcite neurazi ...
Hurmikaki, tomel japonský, 26.10.2013
Zvierava chut udajne prejde po mraze. Pocasie je idealne i tu, rajciny zreju stale, dnes dokonca i 2 papriky a figy dozreli - 26.X.!. Odrody mate dobre, moj Dunaj zrejme nebol tak odolny, alebo mal smolu hned prvy rok boli silne mrazy.
Pozdní slivoň Presenta, 26.10.2013
Pisal som, ze si to netrufam jednoznacne urcit, ale prvy krat mi vedla stojaca hruska dostala upal a zcernali listy, takze horuco bolo. Jar bola zase studena a marhule mali malo stavy a opadavali. Aj to mohlo mat vplyv,  + dalsie...
Vaše kolekce slivoní (reálné a plánované), 25.10.2013
Zatial na jedenie, neskor mozno i na pitie : Postupne :  VII. - Katinka, Opal VIII. - Hanita, Gabrovska, Toptaste, IX. - C. Rodna, Topking, Bystricka, IX/X. Topend, Presenta Slivky jeme cele leto, tohto roku predcili i suche... celý příspěvek >
Pozdní slivoň Presenta, 25.10.2013
Lomy kostok tento rok neboli, mozno hnojenie borom pomohlo. Dovody horsej chuti - mozno suche a horuce leto, netrufam si odhadnut pricinu predcasneho meknutia. Doteraz byvala chut lepsia a zrenie neskor. Dufam, ze buduci rok bude zase lepsia...
Hurmikaki, tomel japonský, 25.10.2013
Gratulujem! Zaujimala by ma ochrana v zime - ako chranite? Mne moj Dunaj odmrzol prvu zimu (ale bolo -25) a teraz mi len podnoz rastie. Co chutovo?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika