Příspěvky uživatele - 203.231

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Radka nebo Veselka - kterou zvolit?, 27.9.2014
Dobrý den, chtěl bych si nechat poradit podle vašich zkušeností? Chci vysadit novou meruňku (okolí Brna) a podle toho co jsem si načetl se rozhoduji mezi odrůdami Radka a Veselka. A zajímalo by mě, která z těchto dvou odrůd trpí více strupovitostí... celý příspěvek >
Linda - orosená odměna, 27.9.2014
... jsem se zapomněl přihlásit, tzn. příspěvek od Mirek Srba
Linda - orosená odměna, 27.9.2014
Ahoj Vlado, na Chodské z Průhonic se určitě těš :-), ad Ohio tady možná založím nějaké extra vlákno, až dám do kupy fotodokumentaci květů, listů a dalších znaků pro posouzení. Mimochodem, zdá se to být docela zajímavý genotyp. U nás je, řekl bych... celý příspěvek >
Květy pro radost, 2.5.2014 Obsahuje fotku
Posílám pro potěšení fotku velmi pěkných květů odrůdy 'Rebella'
Odumírání kosterních větví + nekróza dřeva, 2.5.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zkušenějších co trápí naše meruňky a jestli se dá tomu problému nějak předcházet. Už asi 20 let pěstujeme odrůd, která nám moc chutná - napdrůměrně výrazná chuť, ale název nevím. Podnož - meruňkový semenáč,... celý příspěvek >
Odumírání letorostů, 2.5.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, omlouvám se za dotaz na problém, který se tu už řešil před několika lety. Výsledné sdělení jsem ale mezi tím zapomněl a příslušný příspěvek jsem nedokázal znovu najít. Trápí mě lokální nekrózy na letorostech mladé broskvoně.... celý příspěvek >
Žloutnutí mladých listů, 2.5.2014
To je zajímavé, Vlado, to jsem netušil. My máme na zahradě problémy s nedostatkem vápníku. K několika stromkům vysazeným před dvěma lety jsem proto zaryl drcený vápenec. A na jednom z nich jsem letos také pozoroval žluté listy. Že bych to tedy s... celý příspěvek >
Máte někdo zkušenost s odrůdou Ligol?, 24.10.2013 Obsahuje fotku
... ještě jeden obrázek i s měřítkem
Máte někdo zkušenost s odrůdou Ligol?, 24.10.2013 Obsahuje fotku
Na jaře jsem si zakoupil stromek této odrůdy (Ligol) a hned se jeden plod zadařil. Rád bych se tedy s Vámi podělil od dva obrázky. Plod jsme sklidili 18.10 a v rodinném kruhu jej pak degustovali. Jablko bylo hodně šťavnaté. Chuťově mu dost... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika