Příspěvky uživatele - 144.125

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mc Intosh, 23.10.2013
Asi máte pravdu, pane Vladislave. Našťastie v iných regiónoch je sortiment ponuky odlišný, dokonca aj medzi predajcami v regiónu sú dosť veľké rozdiely. Fakt je ten, že väčšina kupujúcich nemá dostatok informácií o odrodách, alebo jabloniarstvo nie... celý příspěvek >
Roubování meruněk, 23.10.2013
Naštepené vrúble sliviek som tiež zakryl mikroténom s troškou vody a stiahnutým pod miestom vrúbľovania, ale skôr ako sa vrúble ujali, vyrástli vždy výmladky podpníka pod miestom stiahnutia mikroténu. Tým odklonili prúdenie miazgy bokom od hlavného... celý příspěvek >
Sklizeň révy 2013, 23.10.2013
Zdravím Vás pane Georgi! Ďakujem za hodnotný, pohodový a súčasne humorný príspevok. Bol by som rád, keby sme sa na fóre schádzali ešte skôr ako vo vlákne Réva 2014. Je toho istotne veľa, čo by ste nám mohol povedať alebo poradiť. Cukornatosť 18 u... celý příspěvek >
Roubování meruněk, 23.10.2013
Ďakujem za prezradenie Vášho know-how, Stando. Takže slivky vrúbľujete už v marci? Ja to robím až pri rašení, keď už slušne prúdi miazga. Možno preto sa mi väčšina slivkových vrúbľov neujíma. Cez zimu ich mám uložené v chladničke pri 0 až +2... celý příspěvek >
Roubování, 23.10.2013
A ide to aj opačne. Do ázijskej hrušky som navrúbľoval Williamsovu máslovku, ujatie bez problémov.
Neznámé hrušky I, 23.10.2013 Obsahuje fotku
Zdravím Vás pane Rosťo! Rýľoval som až do tmy vinohrad, bolo prekrásne počasie a na zajtra hlásia dážď, preto meškám s reakciou na Vašu prvú úrodu. Je skvelá, gratuľujem k prvým plodom! Podľa farby šupky sa zdajú už zrelé. Tvar je trocha baňatejší,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika