Příspěvky uživatele - 227.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nastavenie karburatora honda gcv 160, 22.8.2023
mám kosačku mtd s motorom honda gcv160 20 rokov a kosim s nou 10arový dvor a mulčujem 26 arovú lúku minimalne  štyrikrat do roka a motor nebol nikdy v servise. Vlastním rotavator robix 16 rokov s tým istým typu motora a používam ho rotator,... celý příspěvek >
Žádané vlastnosti slivek, švestek, 23.10.2013
Ja si myslím že najdoležitejšia je chuť a potom odolnosť voči chorobám(u sliviek tým myslím šárku a moniliózu),na veľkosti mi nezáleží - nechodím slivky predávať na trh. Jano
Hrušeň Abate fetel, 23.10.2013
Ďakujem za radu, určite budem na jar ošetrovať, pritom hrdzi hruškovej sa dá predísť(na rozdiel od šárky alebo monilióze ) keby niektorí ľudia mali rozum a nesadili do ovocných záhrad tuje ktoré tam vobec nepatria. Jano
Nejaromatictejsi odruda, 30.7.2013
Ďakujem Vám pán Petr za odpoveď ohladne Leskory a Radky, ako si vysvetľujete menšiu úrodnosť Radky oproti Leskore,(pán David kedysi písal že u Radky mu vymrzajú kvetné pupeny},myslíte že je to sposobené týmto? Tiež pozorujete u Radky vymŕzanie... celý příspěvek >
Černání a následné uhynutí včech rostlin v bytě, 5.5.2013
Čo sa vo Vašom byte udialo pred 3=5 mesiacmi? Niečo nové? Výmena okien napriklad? Nový nábytok? N.K.
Solo v Mountfielde, 23.2.2013
Tak Solo 681 je už od piatku doma za cenu 507,- €, štandardne dodávajú len jeden filter (nylonový) - tak je to aj napísane v návode. Píla je v pohode, treba si zvyknuť trošku na väčšiu hmotnosť. Pomali ju zabehávam, už sa teším kedy sa pustím do... celý příspěvek >
Zkušenosti s pilami Hecht, 8.4.2012
zdravim vas mam uz teraz tretiu pilu od hechtu prva uz ma 6 rokou je to 937 1.2kw narezala toho az az paliva ma prasknuty pjest a mensie chyby s mazanim ale inac na to ze robila 5r. kazdy den nieco tak ju teraz pouzivam len na dosky na svoj vek a ten... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika